В Бердянському прикордонному загоні продовжується активна робота направлена на протидію зловживанням серед персоналу.

10.05.2016 · 09:18 · Просмотров - 1004

У зв’язку з збільшенням пасажиропотоку на пропускному пункті КПВВ «Чонгар» на вихідні та святкові дні збільшено кількість прикордонних нарядів в КПВВ «Чонгар», що дало змогу прискорити роботу пункту пропуску.

 Черги виникали внаслідок повільного оформлення пасажирів та транспортних засобів зі сторони тимчасово окупованої території А.Р.Крим.

В Бердянському прикордонному загоні продовжується активна робота направлена на протидію зловживанням серед персоналу. Зазначена діяльність, дає свої позитивні результати.

Так, лише за добу 09 травня прикордонники Бердянського прикордонного загону на КПВВ «Чонгар» припинили три випадки отримання неправомірної вигоди. Персонал що відмовився від хабаря заохочено преміями керівництвом прикордонного загону  За даним фактом прикордонники проінформували співробітників Національної поліції.

Державна прикордонна служба звертається до громадян, які перетинають державний кордон та адміністративну межу, не вкладати сторонні речі у паспортні документи та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками. 

Прес-служба Бердянського прикордонного загону
Новости Бердянска
сегодня, 19 мая, вторник
вчера, 18 мая, понедельник

Все новости Бердянска