10 адміністративних протоколів за порушення правил шумового режиму

16.08.2017 · 22:36 · Просмотров - 1421

Спеціалісти адміністративного відділу мерії та співробітники поліції в другій половині липня склали 10 адміністративних протоколів за порушення правил шумового режиму розважальними закладами в центрі міста.

Половина протоколів була складена за результатами рейду, на адміністрацію розважальних закладів “Казбек”, “Барракуда”, “Наутілус”, “Мохіто”. Ці протоколи виписали співробітники поліції за приписом адміністративного відділу. Як виявилось на засіданні комісії, правоохоронці передали на розгляд недооформлені пакети документів. За словами представника юридичного відділу в цих матеріалах була відсутня доказова база факту правопорушення. Тому аналогічні матеріалі по вищевказаних розважальних закладах члени комісії відправили на доопрацювання в поліцію.

Крім того, 14-го, 17-го та 23-го липня на адміністрацію закладу “Мохіто” також були виписані адміністративні протоколи за порушення правил шумового режиму. В цьому випадку доказова база була представлена в повному обсязі, тому члени комісії постановили оштрафувати заклад на 510 гривень — максимальна сума, яка передбачена санкціями статті ч1. ст. 182 Адміністративного кодексу України.
Новости Бердянска
сегодня, 13 июля, вторник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх