«PROFI Центр» сьогодні – це перспектива розвитку нашого міста завтра

По материалам Бердянского центра занятости
11.10.2017 · 14:29 · Просмотров - 534

Пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості залишається профорієнтаційна робота із молоддю, школярами та їх орієнтація на затребуванні робітничі професії

У рамках трьохсторонньої угоди Бердянського міського центру зайнятості з навчальними закладами м. Бердянська щодо активізації власних зусиль молоді при вирішенні проблем зайнятості відкрито "PROFI Центр", головною метою якого є надання інформації про конституційні права молоді та випускників вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації; активізація власних зусиль молоді щодо вирішення проблем зайнятості; формування активної життєвої позиції; сприяння розвитку підприємницької ініціативи; опанування навичками самопрезентації, написання резюме та техніці пошуку роботи; розширення спектру методів пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці, їх працевлаштування.

10 жовтня поточного року в актовій залі Комунального закладу «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради відбулася презентація "PROFI Центру" для студентів четвертого курсу.

Розпочав зустріч Фойняк Василь Миколайович, директор Бердянського медичного коледжу, який наголосив на необхідності сприяння професійному становленню молодого спеціаліста, формування бізнес-середовища для підтримки активного вибору й планування професійної кар’єри студентів і випускників, а також спрямуванні майбутніх фахівців до активного пошуку роботи, наданні допомоги у працевлаштуванні та реалізації власних проектів.

У свою чергу, Романова Олена Михайлівна, директор Бердянського міського центру зайнятості, фахівці "PROFI Центру" запропонували студентам індивідуальні, групові інформаційні консультації та послуги з професійної орієнтації, техніки пошуку роботи, стратегії поведінки з роботодавцями, алгоритму побудови кар’єри, складання резюме.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Фахівці Бердянського "PROFI Центру" працюють для кожного випускника, адже робота з ними сьогодні – це перспектива розвитку нашого міста завтра.
Новости Бердянска
Ближайшие события
Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"
Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"

 14 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

100 - 200 UAH

Детский спектакль "Вождь краснокожих"
Детский спектакль "Вождь краснокожих"

 14 Августа

 17:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

50 - 100 UAH

Монстры на каникулах 3
Монстры на каникулах 3

 09 - 15 Августа

 15:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Кристофер Робин
Кристофер Робин

 09 - 15 Августа

 11:55, 17:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша