Бердянськ отримав державну субвенцію 11 мільйонів гривень

11.10.2017 · 16:42 · Просмотров - 1174

27 вересня Кабмін ухвалив виділення Бердянську державної субвенції в розмірі 11 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток. Рішенням позачергової сесії, яка відбулась 11-го жовтня, ці кошти направили на ремонт Східного проспекту.

На 11 мільйонів гривень планується відремонтувати ділянку Східного проспекту від вулиці Довганюка — до вулиці Горького. Про це повідомив заступник міського голови Григорій Горячов на позачерговій сесії міської ради. Співфінансування з міського бюджету — 330 тисяч гривень.

Крім того, депутат Віктор Цуканов протокольним дорученням поручив проаналізувати можливість ремонту дороги на перехресті вулиці Італійської та Східного проспекту (в районі залізнодорожнього переїзду), а також стану дороги по вул. Крилова та вул. Гагаріна — на цьому відрізку під час опадів накопичується великий шар води чи льоду, що негативно впливає на стан асфальтного покриття.

З приводу ремонту доріг виступив і депутат Олександр Свідло, який акцентував увагу міської влади на необхідності позначення пішохідної розмітки на Східному проспекті, в районі Військового містечка, поблизу зупинки.
Новости Бердянска
сегодня, 10 августа, пятница
вчера, 9 августа, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Пётр Чёрный & Олег Верд
Концерт Пётр Чёрный & Олег Верд

 11 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

80 - 250 UAH

#СиСиКе4
#СиСиКе4

 10 - 11 Августа

 Пляж "Малибу" АКЗ

Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"
Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"

 14 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

100 - 200 UAH

Подробная афиша