Питання для роздумів. В мерії вагаються, чи карати підприємця за халатність співробітника виконкому?

07.12.2017 · 12:21 · Просмотров - 2028

Адміністративна комісія з другої спроби не змогла визначитись з протоколом по встановленню тимчасової споруди з відхиленням від схеми на 60 см.

На засіданні 29-го листопада, підприємець своє правопорушення пояснила наступним чином: відповідно до паспорту прив’язки МАФ мав розміщуватись на водорозбірному колодязі. Щоб не перекривати люк, підприємець відступила від схеми на 60 см. Тобто, в мерії видали повний пакет дозвільних документів на розміщення тимчасової споруди по вул. Грецькій. В схемі розміщення, очевидно, було допущено помилку, оскільки об’єкти торгівлі не можуть розміщуватись на інженерних мережах. Чиновники спробують визначитись з третьої спроби, яке рішення прийняти по даному адміністративному протоколу.

За тиждень, з 29 листопада – по 6 грудня, комісія не вияснила обставин видачі документів з очевидною помилкою. На минулому засіданні було озвучено, що отримати пояснення з відділу архітектури мала сама відповідачка. Варто підкреслити, чиновники, які працюють в одній будівлі, не змогли між собою налагодити контакт для вирішення спірного питання, а в результаті крайньою виявилась підприємець!

На минулому засіданні відповідачці радили знайти спільну мову з головою одного з ОСББ, яке розташовується неподалік тимчасової споруди – до виконкому надійшла скарга на встановлення МАФу. І знову ж таки, представники влади намагаються перекласти відповідальність на підприємця. Всі нюанси про інженерні мережі та відношення мешканців необхідно було узгоджувати до видачі дозвільних документів.

Цей протокол, фактично, перетворився на чергове свідоцтво неспроможності влади налагодити чітку координацію між відділами мерії, а також засвідчив, що дозволи на відкриття МАФу можуть видаватись без врахування інженерних мереж.
Новости Бердянска
сегодня, 16 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 17 Октября

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Большой кошачий побег
Большой кошачий побег

 11 - 17 Октября

 10:00

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Безумная свадьба
Безумная свадьба

 11 - 17 Октября

 14:15, 17:25, 20:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Позивний «Бандерас»
Позивний «Бандерас»

 11 - 17 Октября

 18:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша