Виконком Бердянська замовив недореформованій комунальній газеті «джинси» на 100 тисяч

По материалам Наші гроші. Запоріжжя
08.02.2018 · 09:42 · Просмотров - 1268

Виконавчий комітет Бердянської міської ради 5 лютого уклав угоду з редакцією газети “Південна зоря” на послуги з розміщення матеріалів висвітлення діяльності органів виконавчої влади вартістю 99 тис. грн.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро».

Угода діє до кінця року і Виконком одержує право на оренду газетної площі у будь-якому номері.

Редакція газети «Південна зоря» була заснована в рівній мірі трудовим колективом, Бердянською міськрадою і Бердянською райрадою. У 2016 році в рамках закону про «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» міськрада і райрада прийняли рішення про вихід зі складу співзасновників газети з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Втім, і в нових випусках газети її засновниками вказуються обидві місцеві ради разом з трудовим колективом, а видавець – саме редакція газети «Південна зоря».

Разом з цим, юридична особа «Редакція газети «Південна зоря», згідно єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з березня 2017 року знаходиться в стані припинення діяльності. А згідно порталу використання публічних коштів «E-data», з квітня 2017 року і до цього часу ця юрособа отримала на рахунки 346 тис. грн за публікацію оголошень від держустанов і подібне.

Процес роздержавлення передбачає припинення діяльності попередньої юрособи  для подальшого перетворення в ТОВ чи ПП. Однак публікацій про причини затримки цього процесу для «Південної зорі» знайти не вдалося.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 31 августа, вторник
вчера, 30 августа, понедельник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх