«Супер бабушка — 2018» в Бердянську відбувся ювілейний талант-конкурс

Євген Гнибіда - Бердянск 24
04.03.2018 · 14:58 · Просмотров - 3171

10-й рік поспіль напередодні 8-го березня в Бердянську проходить талант конкурс «Супер-бабушка». В цьому році 6 конкурсанток демонстрували свої таланти, кулінарні здібності та артистизм в боротьбі за звання “Супер-бабушка”. В підсумку почесне звання виборола Оксана Мохарєва.

За звання «Супер-бабушка» в цьому році змагались Ольга Гринь, Надія Масляннікова, Олександра Лях, Оксана Мохарєва, Людмила Трохименко. Учасниці демонстрували себе в чотирьох конкурсах — вітання, фірмова страва, таланти, коронний вихід. Під час вітання конкурсантки розповіли свою біографію, в другому конкурсі представили фірмову страву — судді оцінювали торти, пироги, салат, риба, рибні котлети за фірмовими рецептами господинь. В наступному конкурсі, учасниці розповідали вірші, гуморески, дивували хореографічними постановками та вокальними даними, співаючи колискову.

В глядацькому залі за конкурсанток активно вболівали групи підтримки. В перерві між конкурсами, з хореографічними номерами виступали вихованці Данс ліцею.

Проаналізувавши виступи учасниць цьогорічного конкурсу члени журі віддали перемогу в ювілейному 10-му конкурсі Оксані Мохарєвій, яка запалила зал оригінальної хореографічною постановкою, вокальними здібностями та артистизмом.

Інші учасниці також отримали дипломи з почесними званнями:

  • Людмила Трохименко — міс експресія
  • Олександра Лях — міс елегантність
  • Наталя Назарова — міс чарівність
  • Надія Масляннікова — міс артистизм
  • Ольга Гринь — міс натхнення

Організатори конкурсу підготували для всіх учасниць цінні подарунки.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх