В Бердянську запроваджують перший етап медичної реформи

10.04.2018 · 10:02 · Просмотров - 1992

З 2-го квітня в Україні офіційно стартувала кампанія з підписання декларацій з сімейними лікарями. Як запроваджується медична реформа в Бердянську на апаратній нараді при міському голові розповіла начальник відділу охорони здоров'я Тетяна Марч.

В кожній амбулаторії затверджена уповноважена особа, яка вносить персональні дані пацієнтів до декларації. Крім того, вводяться дані на кожного лікаря, без виконання цієї вимоги, підписання декларації неможливе. Кінцевого етапу підписання декларації з лікарем не визначено. - повідомила Тетяна Марч.

Відповідно до першого етапу медичної реформи, пацієнти мають змогу обрати собі в якості сімейного лікаря будь-якого фахівця. Спеціалісти рекомендують укладати договори саме з тими медиками, які працюють в амбулаторії за місцем проживання пацієнта. Це, в першу чергу, буде вигідно пацієнту, адже лікар зможе оперативніше відреагувати на звернення пацієнта, який мешкає неподалік від медичного пункту.

Для підписання декларації пацієнт повинен мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон, на який буде надіслано відповідний код. Працівник медустанови внесе особисті дані у електронну систему.

Зазначається, що кампанія не має чітких строків закінчення, тому немає необхідності оформляти декларацію у перші ж дні її початку. Водночас, не потрібно відкладати її підписання на дуже довгий термін, щоб мати можливість оформити декларацію зі спеціалістом, якому довіряє пацієнт.
Новости Бердянска
вчера, 12 октября, понедельник
10 октября, суббота
9 октября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер афиша с 8 по 14 октября
Блокбастер афиша с 8 по 14 октября

 08 - 14 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Космос Фильмакс - афиша с 8 по 14 октября
Космос Фильмакс - афиша с 8 по 14 октября

 08 - 14 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

1 бонус = 1 гривня
1 бонус = 1 гривня

 13 - 15 октября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша