Бердянські спортсмени на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих

По материалам відділу освіти
24.04.2018 · 09:52 · Просмотров - 1002

У місті Київ з 12 по 16 квітня 2018 року під патронатом Міністерства молоді та спорту України пройшов чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих. У складі команди Запорізької області приймали участь чотири вихованки ДЮСШ міського відділу освіти тренера Ангеліни Співак.

Дівчата змагалися в індивідуальних програмах та в програмі «трійки». Кращий результат, здобувши бронзу, показали в індивідуальних виступах Олександра Костиніч серед юніорів і Юлія Самойленко серед дорослих. До фіналу увійшла Аліна Якиміва посівши п’яте місце в індивідуальній програмі серед юніорів, і юніорська трійка у складі Олександра Костиніч, Аліна Якиміва і Олександра Шульга зайняли четверте місце, що є значним результатом для змагань всеукраїнського рівня.

Наступним важливим стартом є чемпіонат Світу, котрий буде проходити в травні в Португалії, де наша спортсменка Олександра Костиніч буде представляти Україну у складі юніорської збірної команди країни. Побажаємо їй успіху! Всій команді натхнення і творчої плідної роботи відділенню спортивної аеробіки ДЮСШ міського відділу освіти!