Бердянські спортсмени на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих

По материалам відділу освіти
24.04.2018 · 09:52 · Просмотров - 1002

У місті Київ з 12 по 16 квітня 2018 року під патронатом Міністерства молоді та спорту України пройшов чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих. У складі команди Запорізької області приймали участь чотири вихованки ДЮСШ міського відділу освіти тренера Ангеліни Співак.


Дівчата змагалися в індивідуальних програмах та в програмі «трійки». Кращий результат, здобувши бронзу, показали в індивідуальних виступах Олександра Костиніч серед юніорів і Юлія Самойленко серед дорослих. До фіналу увійшла Аліна Якиміва посівши п’яте місце в індивідуальній програмі серед юніорів, і юніорська трійка у складі Олександра Костиніч, Аліна Якиміва і Олександра Шульга зайняли четверте місце, що є значним результатом для змагань всеукраїнського рівня.

Наступним важливим стартом є чемпіонат Світу, котрий буде проходити в травні в Португалії, де наша спортсменка Олександра Костиніч буде представляти Україну у складі юніорської збірної команди країни. Побажаємо їй успіху! Всій команді натхнення і творчої плідної роботи відділенню спортивної аеробіки ДЮСШ міського відділу освіти!  

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 31 января, вторник
вчера, 30 января, понедельник
28 января, суббота
27 января, пятница
26 января, четверг
24 января, вторник
23 января, понедельник

Всі новини Бердянська

На верх