Фестиваль соціального відео в Художньому музеї

Бердянск 24
31.10.2018 · 11:55 · Просмотров - 292

Бердянців та гостей міста запрошують відвідати фестиваль соціального відео та взяти участь у перегляді та обговоренні створених громадськими організаціями міста відеосюжетів.

Фестиваль відбудеться  в приміщенні Бердянського художнього музею ім. І.І. Бродського  (вул. Центральна, 29),    31 жовтня з 14.00 до 17.00 години.

Вхід вільний.

В фестивалі візьмуть участь представники 15 громадських організацій міста:

ГО «Центр освіти дорослих», ГО «Ти потрібен Україні», ГО «Справедливість»,   ГО «Громадська Варта - Самооборона», Приазовський осередок ВО «РЗУМ», МО «Українська громада», ГО «Жінка майбутнього», ГС «Вільна Громада – Комфортне Місто», ГО ІРЦКК «Діалог», ГО «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК», ГО «Дія», ГО «Родина Разом», ГО «Італійський культурний центр «Емілі», Перше Антикафе Бердянська «Час Є!», Бердянське відділення “Товариства Червоного Хреста України”.

Соціальні відеосюжети створені громадськими організаціями та освітлюють їх діяльність, соціальну проблематику, як нашого міста Бердянськ, так і України в цілому. Дані сюжети створені в рамкам проекту «Комунікація як інструмент єднання громади».

«Проект «Комунікація як інструмент єднання громади» реалізується в рамках Програми «Єдина громада»,  яка виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)».

Проект спрямовано на розвиток спроможності активних громадян в організації та фасилітації заходів, спрямованих на вирішення конфліктів і підвищення згуртованості громад в східній Україні, сприянню конструктивного діалогу для зміцнення довіри, толерантності та взаєморозуміння між членами громади, підвищенню згуртованості місцевого населення через реалізацію спільних проектів, що направлені на вирішення актуальних потреб громади.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 15 октября, пятница
14 октября, четверг
13 октября, среда
12 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 14 по 20 октября
Блокбастер афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх