Тижні Німеччини в Україні завершились в Бердянську презентацією книги І. Лимана та В. Константінової

02.11.2018 · 16:12 · Просмотров - 569

З 19-го жовтня по 2-ге листопада тривали тижні Німеччини в Україні. Їх заключним етапом стала презентація книги бердянських професорів Ігоря Лимана та Вікторії Константінової - “Німецькі консули в Північному Приазов'ї”.

Дослідження бердянських науковців охоплює період з 1859-го року — по 1914 — від заснування першого консульства Прусії до їх закриття через Першу світову війну. В дослідженні використані німецькі, англійські, іспанські, французькі та ін. джерела. Територіально книга охоплює Північне Приазов'я — Бердянськ та Маріуполь.

На презентацію видання до Бердянського державного педагогічного університету завітав перший заступник Генерального Консула Німеччини в Україні Петер Шмаль. Дипломат відзначив вагому роль дослідження для поглиблення дружніх відносин між Україною та Німеччиною.

Проект реалізовано за підтримки німецької сторони. Особисту зацікавленість в його реалізації висловлював і Генеральний консул Німеччини Вольфґанґ Мьоссінґер. Ігор Лиман та Вікторія Константінова подякували всім, хто допомагав в проведенні дослідження. Наприкінці заходу автори презентували перші видання запрошеним почесним гостям.
Новости Бердянска
сегодня, 18 апреля, четверг

Все новости Бердянска