На площі Єдності відбулось урочисте підняття Прапору та привітання військових

По материалам пресс-службы исполкома
06.12.2018 · 14:12 · Просмотров - 1532

В Бердянську з нагоди Дня Збройних Сил та на підтримку полонених моряків відбулося урочисте підняття прапору Військово-морських Сил

Сьогодні у День Збройних Сил України у Бердянську на площі Єдності біля центральних флагштоків відбувся урочистий захід з нагоди Дня Збройних Сил України та підняття прапора Військово-морських Сил Збройних Сил України на знак підтримки захисників наших морських кордонів та військових моряків, яких незаконно захопили російські служби і тримають у полоні Російської Федерації.

На площі зібралися представники військових частини, які дислокуються у нашому місті, керівництво міста, представники депутатського корпусу, громадські організації національно-патріотичного спрямування, молодь та жителі міста.

Із привітальним словом до військовослужбовців та мешканців міста звернувся міський голова Володимир Чепурний:

Чепурной Владимир

“Саме зараз, як ніколи, ми повинні об’єднатися та показати усьому світу силу і міць Української держави, єдність армії та народу. Шановні військовослужбовці! На вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Прийміть найщиріші вітання до вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!”

Право урочисто підняти Прапор Військово-морських Сил Збройних Сил України було надано військовослужбовцю 501-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗСУ Андрію Орлу.

Від початку збройних протистоянь українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом, чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм. Їхні вчинки можуть і мають стати взірцем для бердянської громади і усього українського народу, є важливим прикладом для виховання майбутніх поколінь.
Новости Бердянска
сегодня, 14 декабря, пятница
вчера, 13 декабря, четверг
12 декабря, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мисс Бердянск 2018
Мисс Бердянск 2018

 15 Декабря

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Баскетбол
Баскетбол

 12 - 18 Декабря

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Щелкунчик и четыре королевства
Щелкунчик и четыре королевства

 13 - 19 Декабря

 16:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Кадавер
Кадавер

 13 - 19 Декабря

 14:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша