На площі Єдності відбулось урочисте підняття Прапору та привітання військових

По материалам пресс-службы исполкома
06.12.2018 · 14:12 · Просмотров - 1579

В Бердянську з нагоди Дня Збройних Сил та на підтримку полонених моряків відбулося урочисте підняття прапору Військово-морських Сил

Сьогодні у День Збройних Сил України у Бердянську на площі Єдності біля центральних флагштоків відбувся урочистий захід з нагоди Дня Збройних Сил України та підняття прапора Військово-морських Сил Збройних Сил України на знак підтримки захисників наших морських кордонів та військових моряків, яких незаконно захопили російські служби і тримають у полоні Російської Федерації.

На площі зібралися представники військових частини, які дислокуються у нашому місті, керівництво міста, представники депутатського корпусу, громадські організації національно-патріотичного спрямування, молодь та жителі міста.

Із привітальним словом до військовослужбовців та мешканців міста звернувся міський голова Володимир Чепурний:

Чепурной Владимир

“Саме зараз, як ніколи, ми повинні об’єднатися та показати усьому світу силу і міць Української держави, єдність армії та народу. Шановні військовослужбовці! На вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Прийміть найщиріші вітання до вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!”

Право урочисто підняти Прапор Військово-морських Сил Збройних Сил України було надано військовослужбовцю 501-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗСУ Андрію Орлу.

Від початку збройних протистоянь українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом, чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм. Їхні вчинки можуть і мають стати взірцем для бердянської громади і усього українського народу, є важливим прикладом для виховання майбутніх поколінь.
Новости Бердянска
сегодня, 9 июля, вторник

Все новости Бердянска