Центр зайнатості провів профорієнтаційний захід квест-гру «Чарівна країна професій»

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
06.12.2018 · 15:41 · Просмотров - 136

У світі налічується понад 10 тисяч професій, а включаючи спеціальності, спеціалізації, кваліфікації – понад 40 тисяч. Як же зорієнтуватися серед цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту, єдину, яка стане справою  всього життя?

Задля концентрації уваги школярів на виборі майбутньої професії, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості Костенко Ю.О. 05 грудня поточного року в ЗЗСО № 3 м. Бердянська, провела профорієнтаційний захід в інтерактивній формі: квест-гру «Чарівна країна професій». Метою було ознайомити школярів з актуальними професіями, активізувати креативне мислення, формувати вміння працювати в команді.

На початку діти були поділені на команди незвичайним способом, потім мали змогу обрати капітана команди та вигадати назву.

Протягом квест-гри учні рухались згідно маршрутного листа, на кожній з семи станцій вони виконували завдання, за які отримували бали. Безперечно, по закінченню гри, була команда переможців, але найголовніше, що отримали діти, то внутрішню мотивацію, знання та сфокусували свою увагу на виборі професії.

 
Новости Бердянска
Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 12 - 15 Декабря

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Мисс Бердянск 2018
Мисс Бердянск 2018

 15 Декабря

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Щелкунчик и четыре королевства
Щелкунчик и четыре королевства

 13 - 19 Декабря

 16:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Кадавер
Кадавер

 13 - 19 Декабря

 14:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша