Бердянськ відвідав міністр

По материалам пресс-службы исполкома
12.03.2019 · 16:38 · Просмотров - 1148

Бердянськ відвідав Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш

Сьогодні, 11 березня, на чолі з Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишем делегація МТОТ з робочим візитом відвідала Бердянськ. З метою детального вивчення ситуації в Приазов’ї, що виникла через блокування Російською Федерацією Керченської протоки, відбулася зустріч з міським головою Володимиром Чепурним та його заступниками.

Як відзначив Вадим Олегович, під час візиту планується вивчення ситуації як у місті, так і на підприємствах, які постраждали через блокування Керченської протоки, і які необхідні дієві шляхи виходу із ситуації. “Також другою метою візиту є впровадження у Бердянську спільного пілотного проекту Міністерства і Світового банку із соціальної психологічної підтримки населення - Надання допомоги особам з інвалідністю віком від 18 років шляхом створення відділення соціально-медичної реабілітації, послугами якого будуть користуватися мешканці міста, внутрішьнопереміщені особи та учасники АТО. Його актуальність обумовлена реальними викликами у суспільстві і приємно, що Бердянськ відгукнувся і доклав зусиль, щоб подібний проект було реалізовано в громаді. Крім того, Бердянськ — курортне місто і, не зважаючи на всі проблеми, є бажання розвиватися, в свою чергу центральна влада зацікавлена підтримувати громади, які дбають про свій розвиток.” - підкреслив Вадим Черниш. Тож в ході зустрічі обговорили питання участі міста у проектах Міністерства щодо придбання житла для внутрішньопереміщених осіб, мінікредитування для бізнесу, відновлення роботи аеропорту тощо. На згадку про перший візит до нашого міста міський голова подарував гостям книгу “190 фактів про Бердянськ”.

Також Вадим Черниш провів зустріч з в.о. директора ДП “Бердянський морський торговельний порт” Олександром Трощенковим та начальником БФ “Адміністрації морських портів України” Олександром Барчаном, на якій обговорювалися питання допомоги підприємствам з боку міністерства у пошуку шляхів виходу з кризової ситуації та залучення ресурсів інвесторів.
Новости Бердянска
сегодня, 23 марта, суббота
вчера, 22 марта, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 23 - 24 Марта

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Як приборкати дракона 3
Як приборкати дракона 3

 21 - 27 Марта

 13:45, 17:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Добро пожаловать в Акапулько
Добро пожаловать в Акапулько

 21 - 27 Марта

 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Давай танцуй
Давай танцуй

 21 - 27 Марта

 19:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша