Рецидивіст незабаром повернеться за ґрати за порушення УДЗ, і пограбування гаража

По материалам пресс-службы прокуратуры
21.03.2019 · 10:45 · Просмотров - 475

Бердянською місцевою прокуратурою Запорізької області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  ч.3 ст.185 ККУ (крадіжка з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище),  ст.395 КК України (порушення правил адміністративного нагляду).

Так встановлено, що У.  будучи раніше засудженим за вчинення умисних корисливих злочинів, судимість за які в передбаченому законом порядку не знята та не погашена, знову вчинив корисливий злочини при наступних обставинах.

У листопаді 2018 року  приблизно о 21 годині знаходячись біля металевого гаражу розташованого в м. Бердянську, Запорізької області У., маючи намір на викрадення чужого майна, діючи умисно, незаконно, із корисливих мотивів, переконавшись, що за його злочинними діями ніхто не спостерігає проник в приміщення гаража, звідки таємно викрав майно належне потерпілому.

Після цього, зловмисник з викраденим майном залишив місце вчинення злочину, розпорядившись викраденим на власний розсуд, чим завдав потерпілому майнову шкоду.

Крім цього, у 2016 році обвинуваченого засуджено Бердянським міськрайонним судом Запорізької області за ст. 185 ч.3 КК України до 3 років 1 місяця позбавлення волі.

09.07.2018 постановою Вільнянського районного суду Запорізької області  У. встановлено адміністративний нагляд за місцем мешкання крадія строком на 1 рік з застосуванням у повному обсязі адміністративних обмежень.

Однак, всупереч вказаним у постанові суду обмеженням, У., без поважних причин, самовільно, з метою ухилитися від адміністративного нагляду залишив місце свого проживання та виїхав до іншого міста, чим умисно порушив правила адміністративного нагляду, встановлені постановою суду.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
радник юстиції

Миколай Олександрович Васильєв
Новости Бердянска
сегодня, 27 июня, четверг
вчера, 26 июня, среда

Все новости Бердянска