По Бердянському округу опрацьовано 100% протоколів

02.04.2019 · 11:56 · Просмотров - 6043

Кінцевий результат виборів Президента по округу №78 визначено

  • Перший — Володимир Зеленський — 38,3%.
  • Другий — Юрий Бойко — 22,58%
  • Третій — Олександр Вілкул — 8,26%
  • Четверта — Юлія Тимошенко — 8,14%
  • П'ятий — Петро Порошенко — 7,7%.

За інформацією з окружної комісії значних порушень під час виборів на 78-му окрузі не зафіксовано. Єдина скарга, яка була розглянута членами окружної комісії надійшла від штабу Анатолія Гриценка. Вона стосувалась внесення змін до протоколів з дільниць прямо на засіданні окружної комісії.

Як пояснив заступник голови виборчкому Ігор Касьянов, в протоколи вносились дані про кількість виданих примірників. На всіх дільницях цифра однакова. 15 для членів дільничних комісій + 4 для окружної, всього 19 протоколів. Цю цифру і вносили на засіданні комісії. Члени окружної комісії дозволяли робити такі зміни, щоб не ускладнювати процес прийому протоколів, адже в інакшому випадку документацію необхідно було б повертати на дільниці і вже там вписувати цифру.

Останній протокол, який було внесено на сервер з ЦВК, з селища Роза. Результати волевиявлення розівців закріпили на третій сходинці Олександра Вілкула. До цього розрив між О. Вілкулом та Ю. Тимошенко складав 6 голосів. Нагадаємо, в день виборів в селищі Роза було зафіксовано підвоз виборців, який, за словами водія транспортного засобу, організували штабісти Олександра Вілкула.

Тэги: выборы 2019Новости Бердянска
сегодня, 15 июля, понедельник
13 июля, суббота

Все новости Бердянска