Прокуратура розпочала розгляд справи про дитячу порнографію в Бердянську

По материалам пресс-службы прокуратуры
23.04.2019 · 12:49 · Просмотров - 1946

Бердянською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом виготовлення, збуту і розповсюдження предметів, що містять дитячу порнографію, або примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру.

Під час опрацювання Бердянською місцевою прокуратурою інформації, розміщеної у вільному доступі на Інтернет сайті «PRO.berdyansk.biz» виявлено статтю під назвою «Насилие и детская порнография. Бердянские подростки снимают шокирующиее видео для соцсетей».

За результатом вивчення вказаної інформації ювенальним прокурором складено рапорт про внесення вище вказаних відомостей про кримінальне правопорушення  до Єдиного реєстру досудових розслідувань та 22.04.2019 до ЄРДР прокурором внесено відомості за  ч.4 ст. 301 КК України.

Відразу матеріали кримінального провадження, витяг з ЄРДР, скріншоти з виявленої в Інтернеті сторінки в соціальних мережах, вказівки прокурора направлені за підслідністю до СВ Бердянського ВП ГУНП в Запорізької області .

На даний час досудове розслідування триває. 

Заступник керівника
Бердянської місцевої прокуратури
радник юстиції

А. Михайлова
Новости Бердянска
вчера, 31 июля, среда
30 июля, вторник

Все новости Бердянска