В Бердянську провели фестиваль хореографії "BER-DANCE-2019" - результати

12.05.2019 · 19:46 · Просмотров - 1485

80 хореографічних постановок, понад 800 учасників зібрав ІІІ Регіональний форум-фестиваль хореографічного мистецтва ім. А.К. Саркісянса “BER-DANCE-2019”.

6 вікових категорій змагаються в сценічних бальних танцях, народних, естрадних, сучасних танцях та танцях вуличного спрямування. Впродовж дня хореографічні колективи з Бердянська, Приморська, Бердянського району та ін. нас. пунктів демонструватимуть свої постановки в боротьбі за призові місця ІІІ Регіонального форум-фестивалю.

О 16-й годині учасники фестивалю, під супровід оркестру, урочистою ходою пройшли проспектом Азовським. На площі перед міським палацом культури ім. Т.Г. Шевченко юні танцюристи презентували містянам флешмоб.

Найочікуваніша подія дня – оголошення переможців ІІІ Регіонального форум-фестивалю хореографічного мистецтва ім. А.К. Саркісянса “BER-DANCE-2019” ледь вмістили в глядацькій залі учасників та вболівальників цьогорічного масштабного танцювального конкурсу.

Сценічний бальний танець

Перше місце вибороли зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Мрія» і колектив спортивно-бального танцю «Танок переможця».

Народний танець

Перше місце посів народний ансамбль народного танцю «Сонечко».

Сучасний танець

Перше місце завоювали ансамбль естрадного танцю «MiriDance», сучасна студія танцю «DiaDance», народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен», народний ансамбль танцю «Вербиченька», центр спортивного танцю «VictoryDance».

Естрадний танець

Перше місце – дитяча хореографічна студія «Арабеск», зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина», ансамбль естрадного танцю «Ексклюзив», народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад», народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен», народний ансамбль естрадного танцю «Данс Ліцей».

Гран-прі

  • Третє гран-прі і грошовий приз 400 гривень посів центр спортивного танцю «Victory Dance».
  • Друге гран-прі і грошовий приз 600 гривень виборов зразковий колектив спортивно-бального танцю «Едельвейс».
  • Перше гран-прі і грошовий приз 1000 гривень завоював народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен».
Номер Название коллектива Направление Возрастная категория Ф.И.О. руководителя Оценка
«Кафе латина» Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю«Мрія» Сценічний бальний танец 0(3-5 років)    Козлов Іван Іванович  3
 «У кукол тоже есть душа» Колектив спортивно-бального танцю «Танок переможця» Сценічний бальний танец 0(3-5 років)  Кер. Паленков Роман Вікторовичбалетмейстер-постановник Кулик Вікторія Сергіївна 3
«Ой,гоп,черевички» колектив естрадного танцю «Аэлита» Народний танець (9-12 років)


Веретенникова Людмила Володимирівна 3
«Формейшн латино-американських танців» Зразковий колектив спортивно-бального танцю«Едельвейс» Сценічний бальний танец (9-12 років)    Курдюм Юлія Олександрівна 2
«Противостояние» Колектив спортивно-бального танцю «Танок переможця» Сценічний бальний танец (9-12 років) Паленков Роман Вікторович, Кулик Вікторія Сергіївна 1
Хореографічна композиція «Не шуми калинонька» Народний ансамбль народного танцю «Сонечко» Народний танець IІІ(13-15 років) Гордієнко Олександр 2
«Самба» Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю«Мрія» Сценічний бальний танец IІІ(13-15 років)  Козлов Іван Іванович 1
Італійський танець «Тарантела» Народний ансамбль народного танцю «Сонечко» Народний танець IІІ(13-15 років)
ШинкаренкоОлена
1
«Тучи» Колектив спортивно-бального танцю «Танок переможця» Сценічний бальний танец IІІ(13-15 років)   Паленков Роман Вікторович 2
«Фламенко» Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю«Мрія» Сценічний бальний танец IІІ(13-15 років)  Козлов Іван Іванович 2
«Яблучка» Народний ансамбль народного танцю «Вітерець» Народний танець IІІ(13-15 років) Рибас Ірина Павлівна 2
«Осінь» Зразковий колектив спортивно-бального танцю«Едельвейс» Сценічний бальний танец ІV(16-18 років)    Курдюм Юлія Олександрівна Гран-при
«Я обрел свою любовь» Колектив спортивно-бального танцю «Танок переможця» Сценічний бальний танец IІІ(16-18 років)  Паленков Роман Вікторович 1

Дует «Відчуваю тебе»
Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю«Мрія»Козлов Іван , Ходикіна Олеся Сценічний бальний танец V(змішана) 
Козлов Іван Іванович
1
«Бал маскарад» Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю«Мрія» Сценічний бальний танец V(змішана)  Козлов Іван Іванович 1
«Скажене весілля» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина» естрадний танець 0(3-5 років) Ковтун Олена Петрівна 3
«И пускай капает с неба » Зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина» естрадний танець І(6-8 років) Ковтун Олена Петрівна 2
«Дитинство не втрачай» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія» Сучаснийтанець II(9-12 років) Гіжа Дарина 3
«Тримай ритм» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина» естрадний танець ІІ(9-12 років) Ковтун Олена Петрівна 3
«Веселі будівники» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія» естраднийтанець II(9-12 років) Гіжа Дарина 3
«Домовики» Дитяча хореографічна студія «Арабеск» эстрадный танец II(9-12 років) ВізирськаАнастасія 1
Дует «Волк и человек» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина» эстрадный танец  II(9-12 років) КовтунОлена 2
«Бунт» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія» сучаснийтанець II(9-12 років) Гіжа Дарина 3
«Фарби» Дитяча хореографічна студія «Арабеск» естрадний танець ІII(13-15 років)  ВізирськаАнастасія 2
Соло «Вільна» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія» Сучасний танець ІII(13-15 років)  Гіжа Дарина 3
«Равнодушие» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина» естрадний танець ІII(13-15 років)  КовтунОлена 2
«Пограбування банку» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія» естрадний танець ІII(13-15 років)  Гіжа Дарина 3
«Море» Дитяча хореографічна студія «Арабеск» естрадний танець V(змішана)  ВізирськаАнастасія 2
«Пісня материнської душі» Зразковий ансамбль естрадного танцю «Перлина» естрадний танець V(змішана) 
Ковтун Олена
1  
«Чудеса на болоті» Ансамбль естрадного танцю «Аллегро» естрадний танець 0(3-5 років) Філімонова Христина 2
«В джазе только девушки» народний ансамбль танцю «Вербиченька» естрадний танець 0(3-5 років) МищатинаНаталія 2
«Жабенятка» Народний ансамбль народного танцю «Сонечко» Естрадний танець 0(3-5 років) Сербова Ганна 3
«Crazy перегони» Ансамбль естрадного танцю «MiriDance» Естрадний танець 0(3-5 років) Фурманова Катерина 2
«Веснушки» Колектив естрадного танцю «Аеліта» Естрадний танець І(6-8 років)  Веретенникова Людмила 3
«Старая пластинка» Колектив естрадного танцю «Експресія» Естрадний танець І(6-8 років)  Мохорева Оксана 2
Соло «Аріель» Кожевіна МіланаНародний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець І(6-8 років)  Дубінець Христина 2
«Тянет хулиганить» Ансамбль естрадного танцю «Аллегро» Естрадний танець І(6-8 років)  Філімонова
Христина
3
«Екстрим» Ансамбль естрадного танцю «Ексклюзив» Естрадний танець І(6-8 років)  Матвєєва Ганна 2
«Ліпаки» Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець І(6-8 років)  ДубінецьХристина 3
«Діточки-цукерочки» Народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен» Естрадний танець І(6-8 років)  ТараненкоЮлія 1
Соло «Мрії маленької дівчинки» Євдокіменко ЄлизаветаНародний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець ІІ(9-12 років)  ДубінецьХристина 1
Дует « Инь-Янь» Баклажкова Олександра та АлісаНародний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець ІІ(9-12 років)  ДубінецьХристина 2
 «Большая перемена» Ансамбль естрадного танцю «Аллегро»

Естрадний танець ІІ(9-12 років)  Філімонова
Христина
2
«Кубик Рубика » Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець ІІ(9-12 років) 




ДубінецьХристина 2
 Соло«Усе спочатку» Дубінець ВікторіяНародний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець ІІІ(13-15 років)  ДубінецьХристина 1
Соло «Небеспечна» Заруцька КаринаАнсамбль естрадного танцю «Ексклюзив» Естрадний танець ІІІ(13-15 років)  МатвєєваГанна 1
Соло «Май хісторі» Поросюк Єлизавета Колектив естрадного танцю «Експресія» Естрадний танець III(13-15 лет) МохореваОксана 2
Дует «Ти і я» Палагута Анна, Гончар СофіяНародний ансамбль естрадного танцю «Данс Ліцей» Естрадний танець III(13-15 лет) Кузнєцова ЛіліяВолодимирівна 1
«Ретро стайл» Колектив естрадного танцю «Аеліта» Естрадний танець III(13-15 лет) Веретенникова Людмила 3
«Калейдоскоп» Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець ІІІ(13-15 років)  ДубінецьХристина 2
«Рокко локо» Колектив естрадного танцю «Експресія» Естрадний танець ІІІ(13-15 років) Мохорева Оксана 2
«Коли падаємо-губимо маски» Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каскад» Естрадний танець ІІІ(13-15 років)  ДубінецьХристина 2
«Заманили» Народний ансамбль естрадного танцю «Данс Ліцей» Естрадний танець IV(16-18 років) Кузнєцова ЛіліяВолодимирівнаВойніковаВалерія 1
«Неформат» К-поп кавер команда «Вай Нот» Естрадний танець V(змішана) ДовбняАнастасія 2
«Підводний світ» Ансамбль естрадного танцю «Ексклюзив» Естрадний танець V(смешанная)  Матвєєва Ганна 1
Дует «Натхнення» Аліна Крот, Безгінова ЄлизаветаНародний ансамбль естрадного танцю «Данс Ліцей» Естрадний танець V(смешанная)  Кузнєцова ЛіліяВолодимирівна 2
«Спорт-це я,спорт – це ми,зі спортом досягнемо ми висоти! » Народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен» Естрадний танець V(смешанная)  Крівунь НаталіяОлійник Людмила 1
«Там,где встает солнце» Сучасна студія танцю «DiaDance» Сучасний танець 0(3-5 років)
Коріневич Діана

2
«Креатив хаос» Народний ансамбль  танцю «Вербиченька» Сучасний танець I(6-8 років)  Мищатина Наталія 1
«Ох уж эти бабушки» Сучасна студія танцю «DiaDance» Сучасний танець I(6-8 років)  
Коріневич Діана

2

«В мене є мрія»
Ансамбль естрадного танцю «MiriDance» Сучасний танець I(6-8 років)  ШалімоваКатерина 2

Соло «Преграды разума»
Присяжна АнастасіяАнсамбль естрадного танцю «MiriDance» Сучасний танець II(9-12 лет)  ФурмановаКатерина 3

«Я так відчуваю»
Ансамбль естрадного танцю «Ексклюзив» Сучасний танець II(9-12 лет)  Матвєєва Ганна 2
«Крізь темряву» Ансамбль естрадного танцю «MiriDance» Сучасний танець II(9-12 лет)  БереговськаКарина 1
«Формейшн» Сучасна студія танцю «DiaDance» Сучасний танець II(9-12 лет)  КоріневичДіана 1
Соло Омельченко ХристинаАнсамбль естрадного танцю «MiriDance» Сучасний танець ІІІ(13-15 років)  ФурмановаКатерина 2

«Стоп, буллінг!»

Народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен»

Сучасний танець

ІІІ(13-15 років) 


Мартиненко ОленаЯрошенко Юлія
Гран-при

Соло «Wog»
Шаховська ВікторіяАнсамбль естрадного танцю «Ексклюзив»
Вуличні напрямки

ІII(13-15 років) 


Матвєєва Ганна
2
«2Д-Діаденс» Сучасна студія танцю «DiaDance» Сучасний танець ІII(13-15 років)

КоріневичДіана 1
Соло «Заплуталась» Центр спортивного танцю «Victory Dance» Сучасний танець ІV(16-18 років) Бровченко Вікторія Гран-при


Соло « Поезда»
Левон Мелконян-СевадаЦентр спортивного танцю «Victory Dance» Сучасний танець ІV(16-18 років) Левон Мелконян-Севада 1
«Шори» Народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен» Сучасний танець ІV(16-18 років) 

Мартиненко ОленаОлійник Людмила 1
«Бродвейський джаз» Народний ансамбль  танцю «Вербиченька» Сучасний танець V(змішана)    Мищатина Наталія 1
«Дурные мысли» Ансамбль естрадного танцю «MiriDance» Сучасний танець V(змішана)  Фурманова Катерина 1
«Дойти б к тебе» Центр спортивного танцю «Victory Dance» Сучасний танець V(змішана) БровченкоВікторія 2
«Скарлет и Миньйоны» Сучасна студія танцю «DiaDance» Сучасний танець V(змішана) 
КоріневичДіана

1
«Band,Band ,Band» К-поп кавер команда «Куккиз» Вуличні напрямки V(змішана) Довбня Анастасія 1
«Супер Маріо» Команда «Прайд фем»  Центру спортивного танцю «Victory Dance» Вуличні напрямки V(змішана) Левон Мелконян-Севада 1



Новости Бердянска
сегодня, 23 сентября, понедельник
20 сентября, пятница

Все новости Бердянска