Анетта Омельченко - волонтер року

16.05.2019 · 16:17 · Просмотров - 542

Волонтерська група Наші Атланти, Анетта Омельченко та Степан Герилів вибороли три нагороди в регіональному конкурсі Благодійне Запоріжжя в рамках Всеукраїнської акції Благодійна Україна.

4-й рік Асоціація благодійників України проводить національний конкурс Благодійна Україна. В цьому році було подано 180 заявок, з яких відібрали 24 і розбили на 8 номінацій. Волонтерська група “Наші Атланти”, волонтер Анетта Омельченко та Степан Герилів здобули перемогу в трьох номінаціях.

15-го травня в Запоріжжі відбулась офіційна церемонія нагородження переможців. Волонтерська група “Наші Атланти” здобула перемогу в номінації “Регіональна благодійність”, Степан Герилів здобув відзнаку в розділі “Індивідуальна благодійність”, а Анетта Омельченко виборола звання “Волонтер року”.

Волонтерська група “Наші Атланти” була утворена в 2015-му році чотирма викладачами Бердянського державного педагогічного університету — Володимиром Федориком, Анеттою Омельченко, Софією Філоненко та Степаном Герилівим. Організація успішно функціонує до сьогоднішнього дня, волонтери систематично відвідують українських бійців на передовій, допомогаючи військовим в їхніх потребах.

Фото - Степан Герилів
Новости Бердянска
вчера, 8 июля, среда
7 июля, вторник

Все новости Бердянска