Міжнародний фестиваль інвалідів в Бердянську без бердянців?

21.05.2019 · 20:50 · Просмотров - 651

До депутатів міської ради звернувся Президент Азовського міжнародного фестивалю інвалідів «Повір у себе» Олександр Кисіль з ініціативою виділення 48 тисяч гривень на участь в Міжнародному заході інвалідів Бердянська.

Питання обговорили на засіданні Дня депутата. В своєму зверненні Олександр Кисіль акцентував увагу депутатів та представників міської влади, що організаторам вдалось знайти можливість скоротити потреби у коштах, тож наразі необхідно для участі мешканців міста в Міжнародному фестивалі 40 тисяч гривень. Організація інвалідів, яку очолює Олександр Кисіль нараховує понад 6 тисяч членів бердянців. Міжнародний фестиваль проводиться в Бердянську з 2006 року. Учасники з інших міст України та інших країн покривають свою участь за власний кошт. Для 30-ти бердянців необхідно 40 тисяч гривень. Ці кошти і просять виділити з міського бюджету інваліди.

Заступник мера Юлія Дойнова зазначила, що на сайті мінкульту відсутні відомості про Міжнародний фестиваль “Повір у себе”, тому у міської влади відсутні підстави для виділення коштів з міського бюджету на проведення цього фестивалю. Для інвалідів міста влада проводить інші фестивалі, а організація Олександра Кисіля в поточному році отримає 79 тисяч гривень.

Позицію міської влади категорично не підтримали депутати, принаймні ті, хто взяв слово для висловлення своєї позиції з даного приводу. Зокрема Олександр Свідло закликав міську владу знайти можливість для виділення 40 тисяч гривень для потреб бердянських інвалідів. Такої ж думки і депутат Віталій Байдала.

В ході достатньо емоційної дискусії, вирішено винести дане питання на розгляд депутатського корпусу, однак, судячи з висловлювань Юлії Дойнової та Володимира Чепурного, міська влада дану ініціативу не підтримує. Остаточне рішення буде прийнято на сесії міської ради.
Новости Бердянска