Нардеп Пономарьов звернувся до НКРЕ. Черговий приклад маніпуляції свідомістю громадян

23.05.2019 · 15:00 · Просмотров - 4398

Тарифне питання викликало неабиякий резонанс в суспільстві. Проявити свою стурбованість про народ вирішив і наш народний депутат. Депутат міської ради Микола Рудницький на сесії міської ради озвучив звернення Олександра Пономарьова до НКРЕ.

Так, серед іншого, в зверненні йдеться про розгляд можливості компенсації основних тарифоутворюючих статей — води та електроенергії. Дане формулювання викликає певне здивування, оскільки Національна комісія займається регулюванням у сферах енергетики та комунальних послуг.

Звернувся народний депутат і до представників міської влади — не підтримувати намір НКРЕ про підвищення тарифу. Однак, і на цьому акцентував увагу депутат Сергій Мартинов, НКРЕ не встановлює тарифи, а перевіряє і затверджує розрахунки, які надаються. Самі тарифи прораховуються на місцях.

Наведені приклади виглядають примітивною маніпуляцією з боку народного депутата. Враховуючи резонанс, політик, схоже, спробував дистанціюватись від комунальників і влади, які сконцентрували на собі негатив виборців. Але ж ми знаємо, шановні читачі, хто насправді ухвалює остаточні рішення в Бердянську, які потім легітимізуються голосуваннями на сесіях та в рішеннях виконавчого комітету. Чи не так?
Новости Бердянска
вчера, 16 августа, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Джип-Спринт
Джип-Спринт

 17 Августа

 Азовское

Серега ака Полиграф ШарикOFF
Серега ака Полиграф ШарикOFF

 20 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 550 грн. UAH

Король лев
Король лев

 15 - 21 Августа

 12:00, 14:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Однажды в Голливуде
Однажды в Голливуде

 15 - 21 Августа

 18:40, 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

100 UAH

Подробная афиша