Нардеп Пономарьов звернувся до НКРЕ. Черговий приклад маніпуляції свідомістю громадян

23.05.2019 · 15:00 · Просмотров - 4447

Тарифне питання викликало неабиякий резонанс в суспільстві. Проявити свою стурбованість про народ вирішив і наш народний депутат. Депутат міської ради Микола Рудницький на сесії міської ради озвучив звернення Олександра Пономарьова до НКРЕ.

Так, серед іншого, в зверненні йдеться про розгляд можливості компенсації основних тарифоутворюючих статей — води та електроенергії. Дане формулювання викликає певне здивування, оскільки Національна комісія займається регулюванням у сферах енергетики та комунальних послуг.

Звернувся народний депутат і до представників міської влади — не підтримувати намір НКРЕ про підвищення тарифу. Однак, і на цьому акцентував увагу депутат Сергій Мартинов, НКРЕ не встановлює тарифи, а перевіряє і затверджує розрахунки, які надаються. Самі тарифи прораховуються на місцях.

Наведені приклади виглядають примітивною маніпуляцією з боку народного депутата. Враховуючи резонанс, політик, схоже, спробував дистанціюватись від комунальників і влади, які сконцентрували на собі негатив виборців. Але ж ми знаємо, шановні читачі, хто насправді ухвалює остаточні рішення в Бердянську, які потім легітимізуються голосуваннями на сесіях та в рішеннях виконавчого комітету. Чи не так?
Новости Бердянска
вчера, 12 октября, суббота
11 октября, пятница
10 октября, четверг

Все новости Бердянска