«Здоровий спосіб життя – запорука щастя».

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
05.06.2019 · 10:04 · Просмотров - 480

Літо – довгоочікувана для школярів пора року . Не тільки тому, що погодні умови завжди сприяють дозвіллю на свіжому повітрі, а саме тому, що літні канікули довготривалі.

У багатьох закладах загальної середньої освіти міста Бердянська на початку літнього оздоровчого сезону розпочали свою роботу денні табори відпочинку.

Але відпочинок повинен бути ще і корисним. Саме тому при Бердянському муніципальному ліцеї Бердянської міської ради працює мовний табір.

Блфяизько 50 юнаків та дівчат, віком від 12 до 15 років мають змогу у формі відпочинку, а саме під час відвідування різних заходів відточувати свої знання англійської мови.

Фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості завжди приймають активну участь у заходах таборів відпочинку, організовують та проводять найрізноманітніші цікаві заходи профорієнтаційної спрямованості.

Літо 2019 року на стало винятком.

Вже 4 червня профінформатор Корнієнко Ольга Валеріївна разом з заступником директора - начальником мовного табору Голубовою Ларисою Миколаївною, педагогами закладу, організувала інформаційний захід «Здоровий спосіб життя – запорука щастя».

Одне з важливих завдань суспільства - виховати фізично, морально, соціально, духовну здорову людину. Справедливими є слова : « Гроші втратив - нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив». Сьогодні майже 90% дітей дошкільного віку, учнів і студентів мають відхилення у здоров’ї. Людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини.

Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».

Так що таке здоров’я, спосіб життя, здоровий спосіб життя?

Про все це юнакам та дівчатам у доступній для віку формі розповідав Жуков Віктор Євгенійович – лікар – методист міського Центру здоров’ я.

Після цікавої розповіді було дуже багато запитань і зроблено висновок, які принципи лежать в основі здорового способу життя:

  • Раціональне харчування;
  • Оптимальний руховий режим;
  • Загартування організму;
  • Особлива гігієна;
  • Відсутність шкідливих звичок;
  • Позитивні емоції;
  • Інтелектуальний розвиток;
  • Моральний і духовний розвиток.

Зустріч мала елемент профорієнтації. Школярі дізнались про нову спеціальність - лікар – методист.

Попереду 3 місяці відпочинку, безтурботного життя, яскравих вражень, а головне, міцного здоров’я! Ці побажання лунали наприкінці заходу.

До нових зустрічей восени.
Новости Бердянска
вчера, 3 июня, среда
2 июня, вторник

Все новости Бердянска

Бери від природи максимум!
Бери від природи максимум!

 25 Мая - 08 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша