В Бердянске проходит фестиваль "Топ-Топ"

По материалам Бердянського відділу культури
21.06.2019 · 12:21 · Просмотров - 1455

Підсумки ХХІV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості „Топ-Топ”

З 14 по 19 червня у Бердянську проходив ХХІV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Топ-Топ”, у якому взяли участь понад 400 дітей та підлітків віком від 4 до 25 років з різних міст та областей України (Дніпро, Запоріжжя, Приморськ, Васильківка та ін.) і, звичайно ж, з міста Бердянськ та Бердянського району. Діти демонстрували свої таланти у різних жанрах. Окрім конкурсних програм для учасників була організована різноманітна програма для відпочинку. Закриття Всеукраїнського фестивалю та нагородження учасників і переможців проходило у міському Палаці культури.

Гран-при фестивалю отримав колектив «Фольклорні іскриці» недільної школи Васіл Левски Болгарського товариства Родолюбіє з Бердянська (керівник Валентин Василєв).

Спеціальним призом від Міністерства культури України за автентичне виконання пісні нагороджена Олександра Трет’якова з м.Бердянськ.

А бердянка Мирослава Руденко за свій хореографічний номер “Сила слова” отримала спеціальний приз від Департаменту культури, туризму національностей і релігій Запорізької державної обласної адміністрації.

Спеціальний приз від президента Всеукраїнського фестивалю дістався Зразковому колективу спортивного бального танцю «Едельвейс» м.Бердянськ (керівник Юлія Курдюм).

Журі також відзначило й інших конкурсантів — в усіх номінаціях були визначені найкращі.
Новости Бердянска
сегодня, 5 августа, среда
вчера, 4 августа, вторник
3 августа, понедельник

Все новости Бердянска