Національний корпус пікетував мерію Бердянська

21.06.2019 · 13:18 · Просмотров - 5356

21 червня Національний корпус спільно з ГО Національні дружини пікетували мерію Бердянська. До пікетувальників вийшов мер Бердянська Володимир Чепурний.

Молоді люди вимагали відповідей у представників влади з приводу найбільш гострих соціальних проблем міста та територіальної громади, які останнім часом жваво обговорюються в суспільному просторі. Зокрема, йшлося про перспективи ремонту колектору і взагалі стратегічного бачення водопостачання міста. Хвилювала мітингарів і інформація оприлюднена БМРЕМом про ремонт мереж електропостачання в курортних мікрорайонах міста і, пов’язаних з цим, ймовірних відключень світла.

Міський голова Володимир Чепурний разом зі своїм заступником Григорієм Горячовим запевнили, що систематичних відключень не буде. З адміністрацією БМРЕМ знайдено розуміння – перепідключати лінії енергетики будуть у зручний для мешканців час, заздалегідь узгоджений з місцевими. З приводу водопостачання, міський голова в черговий раз наголосив, що всі проблеми пов’язані з особливостями транспортування питної води – звідси і борги водоканалу і високий тариф на воду.

Громадські активісти також підняли питання про наміри влади з приводу закриття школи в с. Роза. Відповідаючи на це запитання, Володимир Чепурний наголосив, що навчальний заклад буде функціонувати до тих пір, доки місцеві мешканці не погодяться на його закриття.
Новости Бердянска
вчера, 3 июля, пятница
2 июля, четверг

Все новости Бердянска