Наркоторговку залишили під вартою чекати суду

По материалам пресс-службы прокуратуры
24.06.2019 · 16:44 · Просмотров - 465

Бердянською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  ч.2 ст.307 КК України за фактом незаконного збуту та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу.

Відтак, на початку лютого 2019 року у П. виник умисел на незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу наркозалежним особам на території міста Бердянськ.

Так, зловмисниця, будучи особою яка скоїла злочин передбачений ст.309 КК України, незаконно придбала паперовий згорток з особливо небезпечним наркотичним засобом та далі, продовжуючи свій злочинний намір направлений на збут наркотичного засобу, перенесла його у двір, де в цей же день незаконно продала місцевому мешканцю.

Правопорушниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.307 КК України та за принциповою позицією прокуратури обвинуваченій обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На разі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури

Ольга Андріївна Кривцун
Новости Бердянска