Наркоторговку залишили під вартою чекати суду

По материалам пресс-службы прокуратуры
24.06.2019 · 16:44 · Просмотров - 396

Бердянською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  ч.2 ст.307 КК України за фактом незаконного збуту та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу.

Відтак, на початку лютого 2019 року у П. виник умисел на незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу наркозалежним особам на території міста Бердянськ.

Так, зловмисниця, будучи особою яка скоїла злочин передбачений ст.309 КК України, незаконно придбала паперовий згорток з особливо небезпечним наркотичним засобом та далі, продовжуючи свій злочинний намір направлений на збут наркотичного засобу, перенесла його у двір, де в цей же день незаконно продала місцевому мешканцю.

Правопорушниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.307 КК України та за принциповою позицією прокуратури обвинуваченій обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На разі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури

Ольга Андріївна Кривцун
Новости Бердянска
сегодня, 21 июля, воскресенье
вчера, 20 июля, суббота
19 июля, пятница

Все новости Бердянска