В Бердянську військовослужбовців катерів «Лубни» та «Кременчук» привітали з Днем Військово-Морських Сил

По материалам пресс-службы исполкома
08.07.2019 · 08:30 · Просмотров - 1092

7 липня в Україні відзначають День Військово-Морських Сил Збройних Сил. Сьогодні на території Бердянського морського торговельного порту відбулись урочисті збори з нагоди свята.

Привітати військовослужбовців ВМС катерів «Лубни» та «Кременчук», які базуються у Бердянську, з професійним святом прийшли почесні гості – народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Володимир Чепурний, представники міських рад м. Лубни та м.Кременчук, начальник БФ “Адміністрації морських портів України” Олександр Барчан, в.о. директора ДП “Бердянський морський торговельний порт” Олександр Трощенков, рідні та близькі військових моряків.

Урочисті збори розпочались підняттям державного прапору України та зі слів привітань від адмірала, головного командуючого Військово-Морських Сил Ігоря Воронченка. Відзнаки за зразкову службу та з нагоди свята, підвищення у званнях військовим морякам вручив капітан другого рангу, командир дивізіону надводних кораблів Максим Носенко. Щирі слова вітання та побажання успіхів у службі та мирного неба звучали від почесних гостей - народного депутата України Олександра Пономарьова. Міський голова Володимир Чепурний у зверненні до присутніх відзначив, що не випадково сьогодні на святі присутні представники міських рад міст Лубни та Кременчук.

катер

«Ми пишаємося моряками, морськими піхотинцями, які беруть участь у проведенні Операції Об’єднаних сил на сході України та захищають морські рубежі. Пам’ятаємо героїв, які загинули захищаючи рідну землю. А також щиро переживаємо за долю військовополонених моряків катерів “Бердянськ” і “Нікополь” і маємо надію, що вони скоро повернуться до дому, до своїх сімей. Шановні військові моряки! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і мирного неба», - привітав міський голова.

Спілкуючись після офіційної частини свята з гостями командир катера "Лубни", капітан-лейтенант Іван Долгих висловив слова вдячності за постійну підтримку особового складу: «Налагоджений зв’язок з міською владою, нас завжди чують, спілкуються, цікавляться, чим ще можна допомогти. Я б хотів подякувати адміністрації порту, де розміщені катери, міській раді та народному депутату Олександру Пономарьову за підтримку. Буквально сьогодні до свята нам передали два телевізори, які будуть встановлені в приміщенні, де будуть проживати члени екіпажів кораблів "Лубни" і "Кременчук".

Після щирих слів подяки морякам, привітань з професійним святом, фотографувань у колі друзів та рідних, гостей та рідних запросили на морську прогулянку на катерах "Кременчук" і "Лубни".
Новости Бердянска
сегодня, 11 декабря, среда
вчера, 10 декабря, вторник

Все новости Бердянска