Який він — ідеальний пляж Бердянську, та як його дістатися

По материалам ТВ5
20.07.2019 · 12:30 · Просмотров - 2088

Ідеального пляжу в Бердянську немає. У кожного свої особливості, свої плюси та мінуси. Але як обрати саме той, «ідеальний» пляж для відпочинку?

Олександр Плешков — один з тих, хто стояв біля витоків створення Бердянського клубу любителів бігу та зимового купання «Екстрим». Члени клубу купаються в різних місцях протягом року, але свята відзначають разом на центральному пляжі. Єдине, що інколи тут бентежить – кількість людей у розпал курортного сезону.

Гостей же міста не бентежать заповнені пляжі. Все, що треба для відпочинку, знаходиться поруч — численні кафе і магазини, атракціони і визначні пам’ятки, тінисті сквери. І все це за кілька метрів від житла.

Ще одне популярне місце – так званий «третій пляж». Від залізничного вокзалу Бердянська пішки хвилин п’ятнадцять. Трохи далі, якщо йти вздовж берега на південний схід, знаходиться пляж «Червона гвоздика», що поряд з однойменним оздоровчим центром. Цей пляж вважається найкращим місцем для дітей. Такі ж мілководні пляжі є і в західній частині Бердянська — в мікрорайоні «АКЗ». Недалеко від автовокзалу Бердянська є ще кілька пляжів поблизу житлового сектору. Це мікрорайон «Ліски». Недолік —  на одному з пляжів може зустрічатись дрібне будівельне сміття. Місцеві жителі намагалися таким способом укріпити берег.

Але кращі пляжі — на Бердянській косі. Хоча туди складно дістатись. На початку коси, розташований один з найпопулярніших пляжів  міста — «Верхова». Влітку тут курсує громадський транспорт.

Але дістатися пляжів на косі доволі складно, навіть незважаючи на те, що інтервал руху транспорту – в середньому 15 хвилин. Так само складно буде дістатися найвіддаленішого пляжу – оголовку коси. Доведеться йти пішки хвилин 40, оскільки у заповідній зоні рух авто заборонено. Але на оголовку коси і на її східній стороні море набагато глибше, ніж в затоці — в центрі міста.

У Бердянську можна знайти пляж на будь-який смак. Але відпочивати варто лише в місцях, які обладнані і пристосовані для купання. Тільки тоді можна отримати від моря радість і заряд позитивної енергії на довгий час.
Новости Бердянска
сегодня, 16 октября, среда
вчера, 15 октября, вторник

Все новости Бердянска