Який він — ідеальний пляж Бердянську, та як його дістатися

По материалам ТВ5
20.07.2019 · 12:30 · Просмотров - 2182

Ідеального пляжу в Бердянську немає. У кожного свої особливості, свої плюси та мінуси. Але як обрати саме той, «ідеальний» пляж для відпочинку?

Олександр Плешков — один з тих, хто стояв біля витоків створення Бердянського клубу любителів бігу та зимового купання «Екстрим». Члени клубу купаються в різних місцях протягом року, але свята відзначають разом на центральному пляжі. Єдине, що інколи тут бентежить – кількість людей у розпал курортного сезону.

Гостей же міста не бентежать заповнені пляжі. Все, що треба для відпочинку, знаходиться поруч — численні кафе і магазини, атракціони і визначні пам’ятки, тінисті сквери. І все це за кілька метрів від житла.

Ще одне популярне місце – так званий «третій пляж». Від залізничного вокзалу Бердянська пішки хвилин п’ятнадцять. Трохи далі, якщо йти вздовж берега на південний схід, знаходиться пляж «Червона гвоздика», що поряд з однойменним оздоровчим центром. Цей пляж вважається найкращим місцем для дітей. Такі ж мілководні пляжі є і в західній частині Бердянська — в мікрорайоні «АКЗ». Недалеко від автовокзалу Бердянська є ще кілька пляжів поблизу житлового сектору. Це мікрорайон «Ліски». Недолік —  на одному з пляжів може зустрічатись дрібне будівельне сміття. Місцеві жителі намагалися таким способом укріпити берег.

Але кращі пляжі — на Бердянській косі. Хоча туди складно дістатись. На початку коси, розташований один з найпопулярніших пляжів  міста — «Верхова». Влітку тут курсує громадський транспорт.

Але дістатися пляжів на косі доволі складно, навіть незважаючи на те, що інтервал руху транспорту – в середньому 15 хвилин. Так само складно буде дістатися найвіддаленішого пляжу – оголовку коси. Доведеться йти пішки хвилин 40, оскільки у заповідній зоні рух авто заборонено. Але на оголовку коси і на її східній стороні море набагато глибше, ніж в затоці — в центрі міста.

У Бердянську можна знайти пляж на будь-який смак. Але відпочивати варто лише в місцях, які обладнані і пристосовані для купання. Тільки тоді можна отримати від моря радість і заряд позитивної енергії на довгий час.
Новости Бердянска
сегодня, 6 июля, понедельник
вчера, 5 июля, воскресенье
3 июля, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 4 по 8 июля
Афиша с 4 по 8 июля

 04 - 08 Июля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Афиша с 4 по 8 июля Блокбастер
Афиша с 4 по 8 июля Блокбастер

 04 - 08 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 27 Июня - 10 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Подробная афиша