BRD Fashion Day. День другий

11.08.2019 · 09:27 · Просмотров - 3026

Дводенний показ мод 6-го сезону Berdyansk Fashion Day завершився. Одинадцять колекцій сезону весна/літо 2020 продемонстрували мешканцям та гостям міста українські дизайнери – вже з досвідом і молоді митці.

Так, серед молодих майстрів – Design group KSADA з Харківської академії дизайну та мистецтв. На розсуд глядачів харків’яни представили дві колекції – жіночого і чоловічого вбрання. Lana Vann із Запоріжжя презентувала колекцію суконь та стильних костюмів. Olga Zheleznyak з Харкова привезла на Berdyansk Fashion Day жіноче вбрання size+. Закрив 6-й сезон BFD бренд Zahara з Києва з серією одягу для жінок «На світанку».

Впродовж двох днів, після показу, гості та запрошені, в спеціально організованій Trend Fashion Zone, могли поближче познайомитись зі щойно представленими моделями одягу і придбати модну новинку 2020-го.

6-й сезон BRD Fashion Day продемонстрував, що з кожним разом організатори підвищують рівень заходу. Широка географія учасників, кутюр’є вже відомих брендів і дизайнери-початківці мають можливість презентувати свої доробки в рамках Berdyansk Fashion Day. З новим показом, інтерес до BFD, автором якого є Гаяне Вардикян, зростає і у профільних видавництв модної індустрії.
Новости Бердянска
вчера, 15 мая, пятница
14 мая, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке

 11 - 22 Мая

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша