На День міста в Бердянську планують організувати виступи гуртів “Green Grey” та “Брати Гадюкіни”

21.08.2019 · 16:26 · Просмотров - 3580

На чергову сесію міської ради виноситься проект рішення про організацію загальноміських заходів до Дня міста. Планується 17-го вересня організувати виступ гуртів “Green Grey” та “Брати Гадюкіни”.

Члени гуманітарної комісії неоднозначно відреагували на озвучену пропозицію керуючою справами міськвиконкому Ольгою Кочубей. Вартість виступу зірок української естради — 424 тисячі гривень. Депутат Владислав Кюрчев наголосив, що концерт можна організувати силами творчих колективів міста, запросити місцевий оркестр “Чайка”. Його підтримала і депутат Тетяна Смолянінова.

Ще один депутат Ксенія Буханова прямо зазначила, що виділяти з міського бюджету 424 тисячі гривень на концерт “третьосортного гурту” недоцільно, ці кошти раціональніше використати на потреби дитячих садочків.

Голова комісії Євген Георгієв закликав колег підтримати даний проект рішення, оскільки виступи зірок естради на День міста стало своєрідною традицією і ці заходи збирають чимало людей. В підсумку проект рішення профільна депутатська комісія підтримала.
Новости Бердянска
сегодня, 12 декабря, четверг
вчера, 11 декабря, среда
10 декабря, вторник

Все новости Бердянска