Чи можна уявити курортне місто, де можна було б налагодити надрентабельний бізнес всього за 1360 гривень за сезон? В суспільстві, де працюють закони, а місцева влада сумлінно виконує свої обов'язки — це повний абсурд. Але ж це не про нас, тому сьогодні в Бердянську можна спостерігати повний хаос
Засідання адміністративної комісії засвідчило, що в Бердянську можна спокійно відпрацювати сезон — торгувати сувенірами, пляжною атрибутикою, готувати напої і так далі, при цьому не маючи жодних дозвільних документів і сплатити за це штраф в 1360 гривень.
Цілий ряд протоколів сьогодні навів на такі висновки. Мікрорайони Слобідка і Ліски — в лідерах подібних правопорушень. Відповідачі чесно зізнавались, що відпрацювали по 2 — 2,5 місяці. В Бердянську саме стільки триває курортний сезон. Комісія, звичайно ж покарали штрафами за такі порушення — фізичних осіб на 1360 гривень, підприємців — 1700 гривень.
В одному з випадків, на відповідача було складено аж 5 протоколів за 5 різних точок — атракціон “Рибка”, батут, дитячий ігровий майданчик, тир та навіс зі столами. Штраф 1700 гривень! Сукупний дохід за день з такого містечка переважає накладений штраф.
Де ще можна уявити подібне? Коли здається, що більшого абсурду місцева влада натворити не може, як нас знову і знову переконують в іншому. Схоже, цьому хаосу немає меж.