У п'ятницю і суботу в Бердянську пройдуть навчання СБУ

По материалам СБУ
12.09.2019 · 11:49 · Просмотров - 1925

Впродовж 13-14 вересня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

Тренування відбудуться на території м. Бердянськ в умовах максимально наближених до реальних з використання спецтехніки та озброєння.
У навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління Служби безпеки України в Запорізькій області закликає мешканців і гостей регіону зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у місті спецпризначенців та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів (061) 225-25-38 (гаряча лінія УСБУ в Запорізькій області), та (06153) 40638 або 102.
Новости Бердянска
сегодня, 11 декабря, среда
вчера, 10 декабря, вторник

Все новости Бердянска