У рамках «Місячника зайнятості молоді» відбулися загальні батьківські збори

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
12.09.2019 · 16:15 · Просмотров - 148

Усім відомо, що батьки мають неабиякий вплив на професійне майбутнє своєї дитини. Але іноді вони обирають не ті методи задля того, щоб донести до дитини свою думку. Найголовніше завжди говорити з власною дитиною та прислухатися до її думки і як результат – разом приймати конструктивне рішення.

У рамках «Місячника зайнятості молоді», 11 вересня поточного року, адміністрація Закладу загальної середньої освіти № 5 м. Бердянська запросила провідного фахівця з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлію Костенко взяти участь у загальних батьківських зборах.

У свою чергу, Юлія Костенко розкрила батькам значення раннього визначення професійних нахилів та здібностей дітей, закріпила у батьків розуміння самостійного вибору майбутньої професії підлітками, разом із  батьками проаналізувала ставлення дітей до вибору майбутньої професії, наголосила на значенні схильностей і здібностей у виборі професії, нагадала, що батьки та сім'я мають неабиякий вплив на майбутній вибір дитиною бажаної професії.

У ході заходу батьки дізнались про способи вибору професії, якими можуть керуватися діти, про актуальні професії та сучасний стан ринку праці. Нагальним питанням стало те, що діти розвиваються всебічно та їм складно зорієнтуватися в одному професійному напрямку, тому фахівець центру зайнятості ознайомила батьків із можливістю проходження профорієнтаційних тестувань, які розробила служба зайнятості, за  результатами яких діти дізнаються склад власного розуму, професійні нахили та перелік професій, які їм рекомендовані. Кожні відповіді та рекомендації індивідуальні та мають точний характер.

Наприкінці заходу Юлія Костенко охоче відповіла присутнім на питання, які їх хвилюють та закріпила отримані батьками знання методичними матеріалами, які залишила їм на згадку.

Дякуємо за співпрацю та чекаємо на наступне запрошення!Ближайшие события
Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 09 - 22 Ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Мисс Бердянск 2019
Мисс Бердянск 2019

 24 Ноября

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Подробная афиша