Проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
12.09.2019 · 16:27 · Просмотров - 205

Громадяни України, які  стоять на захисті своєї батьківщини, після демобілізації постійно потребують всілякої допомоги в адаптації до мирного життя та подальшого працевлаштування та соціалізації.

Безліч організацій та спілок України опікуються проблемами цієї категорії громадян. Серед них – Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Під час інформаційного семінарі для військовослужбовців та учасників АТО (ООС), який відбувся 12 вересня поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості, мова йшла про проект цієї організації «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Мета проекту – створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО (ООС), економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

У рамках цього проекту наприкінці вересня поточного року в місті Дніпро відбудеться триденний семінар-тренінг, під час якого у ветеранів АТО (ООС) буде чудова можливість поспілкуватися з роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю.

Протягом 3 днів всі учасники матимуть унікальну можливість відвідати мотивуючі лекторії під керівництвом успішних ветеранів АТО (ООС), отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Участь у цьому проекті безкоштовна. Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО». Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/RxA49jWVDEHDD22Z7. З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: info.familyato@gmail.com.Ближайшие события
Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 09 - 22 Ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Мисс Бердянск 2019
Мисс Бердянск 2019

 24 Ноября

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Подробная афиша