Концерт до Дня міста

18.09.2019 · 09:58 · Просмотров - 1210

Загальноміські урочистості завершились 4-годинним концертом на Приморській площі.

Вечірні святкування стартували з урочистої ходи під супровід оркестру “Чайка” творчих колективів міста. Бердянські артисти пройшли Азовським проспектом від палацу культури ім. Т.Г. Шевченка до Приморської площі.

Яскравий флешмоб відкрив концертну програму. Святкування Дня міста в цьому році обійшлось без виступу зірок вітчизняної естради. Сам концерт умовно можна поділили на дві частини. Перша — офіційна, з привітаннями і нагородами. Далі місцеві таланти видали 4-годинний концерт. Яскраві образи, нові постановки танцювальних колективів та таланти бердянських зірок в черговий раз підтвердили високий рівень майстерності місцевих хореографів та організаторів з відділу культури.

Ложкою дьогтю став черговий прояв низького рівня культури нинішньої владної команди — поряд зі сценою на Приморській площі виставили намети, де знову жарили шашлики, готували плов та розливали алкоголь. Це в центрі міста, де в радіусі 50 метрів можна знайти кафе чи МАФ з різноманітним асортиментом страв та напоїв. Загальне враження від Дня міста 2019 — найнижчий рівень організації за останні роки.
Новости Бердянска
вчера, 24 апреля, пятница
23 апреля, четверг

Все новости Бердянска