Волонтерська організація “Наші Атланти” відсвяткувала п’яту річницю створення

По материалам пресс-службы исполкома
23.09.2019 · 15:20 · Просмотров - 242

20 вересня в актовій залі Бердянського державного педагогічного університету відбулися урочисті збори з нагоди 5-ї річниці діяльності волонтерської організації “Наші Атланти”, яка була створена небайдужими людьми для допомоги солдатам та збереження миру.

На свято завітали представники міської влади, науковці, студенти, військові, волонтери та друзі ГО “Наші Атланти”.

Ведучі урочистих зборів та організатори Анетта Омельченко та Степан Герилів розповіли про історію створення волонтерської організації, подякували усім, хто протягом п’яти років долучився до волонтерського руху. Пригадали збирання коштів, плетіння маскувальних сіток, проведення різноманітних благодійних акцій, а також численні поїздки на передову.

Від імені міського голови Володимира Чепурного “нашоатлантівців” привітала керуюча справами виконкому Ольга Кочубей. Вона зачитала пам’ятну адресу, передала подарунки та вручила ряд нагород. За активну життєву і громадянську позицію, наполегливу працю на благо міста Бердянськ та з нагоди 5-річчя з дня заснування громадської організації «Наші Атланти» подяки від міського голови отримали активні громадяни міста - Олег Зінченко, Вікторія Константинова, Валентина Папанова, Олена Кожанова, Олена Вербицька, Катерина В’юнкова, Олександр Шапошник, Антоніна Перкова, Ірина Нагай та Оганес Авдалян.

Під час урочистих зборів волонтерів також привітали проректор університету з науково-педагогічної роботи, доцент, кандидат філологічних наук Вікторія Ліпич, військовослужбовці, морська піхота, прикордонники, патрульний батальйон, добровольці, волонтери та друзі організації. Було чимало подарунків, квітів та нагород. А завершилося свято традиційним спільним фото.
Новости Бердянска
сегодня, 24 февраля, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 20 по 26 февраля
Афиша с 20 по 26 февраля

 20 - 26 Февраля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 грн. UAH

Афиша с 20 по 26 февраля Блокбастер
Афиша с 20 по 26 февраля Блокбастер

 20 - 26 Февраля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 60 UAH

Вар’яти-шоу
Вар’яти-шоу

 29 Февраля

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

180 - 390 UAH

Масляна в Бердянську
Масляна в Бердянську

 01 Марта

 12:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Подробная афиша