Бердянськ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні

По материалам пресс-службы исполкома
27.09.2019 · 16:11 · Просмотров - 783

Сьогодні, 27 вересня, міський голова Володимир Чепурний провів зустріч з делегацією Німеччини у складі Надзвичайного та Повноважного посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен та Генерального консула Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро) Штефана Кайля.

До обговорення питань зустрічі долучились секретар міської ради Олексій Холод, начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Інна Комарова.

В ході зустрічі сторони обговорили питання ефективної співпраці Бердянська з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, яке триває з 2014 року.

Як зазначив Володимир Чепурний Бердянськ отримав значну допомогу в рамках реалізації трьох проектів: «Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості ВПО», «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

За підтримки німецьких партнерів у місті реконструйовано 7 соціальних об’єктів: проведено капітальний ремонт чотирьох шкіл, реконструйовано спортивний майданчик на території школи №3 та реконструйовано будівлю Центру допомоги жінкам, постраждалим від насильства. Наразі триває реконструкція приміщень приймально-діагностичного відділення міської лікарні. Крім проектів реконструкцій місто отримало також іншу допомогу. Це навчальні заходи з працівниками виконкому та комунальних установ, енергоаудити будівель бюджетних закладів, розробка стратегії розвитку міської лікарні, суттєва допомога обладнанням соціальним закладам та закладам освіти.

“Ми очікуємо, що вже у листопаді відбудеться відкриття відремонтованого відділення лікарні. Для нашого міста, яке є центром Бердянського госпітального округу, це дуже важливий проект, оскільки він стосується практично кожного жителя. Попередні об’єкти ми відкривали за участі консула Вольфганга Мьосінгера. Сподіваємося, що приймально-діагностичне відділення лікарні будемо відкривати за участі пані посла та пана консула. Ми Вас запрошуємо та дозвольте ще раз подякувати Уряду Німеччини за співпрацю. Сподіваюся, що вона продовжиться й надалі.” підкреслив міський голова.

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен висловила задоволення успішністю реалізованих проектів, зацікавленість роботою підприємств міста, зокрема, сьогодні відбудеться ще зустріч з керівництвом порту.

Учасники зустрічі також обговорили перспективи співпраці, можливість реалізації інфраструктурних проектів, в першу чергу в сфері водопостачання та водовідведення, проектів місцевого економічного розвитку, які увійшли у «План місцевого економічного розвитку на 2019-2020 роки», проектів, щодо запровадження електронних рішень для громад, енергозбереження, відновлення спортивної інфраструктури тощо.
Новости Бердянска
сегодня, 14 февраля, пятница
вчера, 13 февраля, четверг

Все новости Бердянска