«Bike to Work»: Як жителі Бердянська їдуть на роботу на велосипеді

По материалам Спільно HUB
30.09.2019 · 10:07 · Просмотров - 622

Велосипед – зручний, швидкий та економний транспорт для щоденних поїздок. Це під час акції «Велосипедом на роботу» («Bike to Work») продемонстрували жителі Бердянська, які на один день відмовилися від автівок та громадського транспорту і пересіли на велосипеди.

На неформальній зустрічі «крутили педалі» працівники компаній, організацій та установ, студенти та всі охочі мешканці, які їздять або яким цікаво їздити на роботу, навчання або в інших справах економічно та швидко. У підсумку велосипедом на роботу їхало близько 30 осіб.

«Мета цього заходу – популяризувати велосипед як транспорт і заохочувати велосипедистів їздити на роботу на велосипеді. А ще ми хочемо, щоб у Бердянську сформувався Європейський велорух і прагнемо, щоб при формуванні місцевого бюджету враховували і події велосипедного спрямування, бо це важливо», - говорить Антон, представник Бердянського велоклубу.

Для всіх учасників події організатори підготували цікаві сюрпризи – конкурс на кращий діловий велосипедний «лук», де власників відповідного дрес-коду нагородили приємними подарунками.

Також на загал було презентовано проект «ВелоМіста», який реалізовується громадською організацією «Спільно HUB» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та покликаний популяризувати велосипед як транспорт і стати позитивним поштовхом на шляху до створення безпечної та якісної велоінфраструктури у Бердянську та в трьох інших містах – Запоріжжі, Мелітополі, Херсоні.

Приємним сюрпризом для людей на велосипедах стало безкоштовне частування ранковою кавою та смаколиками, під час якого вони обмінювалися враженням від події, спілкувалися та заводили нові знайомства. Воно й не дивно, адже велосипед – це ще й дієвий інструмент, який об’єднує та згуртовує людей заради позитивних змін. У цьому переконаний і Юліан, який активно користується велосипедом:

«Вважаю, що події велосипедного спрямування у нашому місті потрібно проводити частіше. Вони згуртовують і об’єднують людей. А враховуючи той факт, що у нас велосипедисти часом переходять з одного велоклубу в інший, такі акції – це можливість зібрати різні групи, щоб поспілкуватися, поділитися власним досвідом і отримати новий».

Неформальна зустріч завершилася спільним фото на згадку, після чого учасники події роз’їхалися хто куди – на роботу, на навчання, в професійних та особистих справах. І не дарма, адже зміни відбуваються тоді, коли «крутяться педалі».

Акція «Велосипедом на роботу» виконується в рамках проєкту «ВелоМіста», який організовують Громадська організація «Спільно HUB» в партнерстві з «Перше Антикафе Бердянська «Час Є!» та «Бердянським велоклубом» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Новости Бердянска
сегодня, 2 декабря, понедельник
вчера, 1 декабря, воскресенье
30 ноября, суббота
29 ноября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт гурту "Лісапетний батальйон"
Концерт гурту "Лісапетний батальйон"

 03 Декабря

 19:00

 ДК "Нефтехимик" (ул. Ярослава Мудрого, 4)

170 - 360 UAH

Афиша с 28 ноября по 4 декабря
Афиша с 28 ноября по 4 декабря

 28 Ноября - 04 Декабря

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 70 до 90 UAH

Скидка 50% на второй товар в чеке
Скидка 50% на второй товар в чеке

 23 Ноября - 08 Декабря

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша