Порушено справу щодо хабарництва «слуг народу» у Раді

По матеріалам Української правди
23.10.2019 · 11:20 · переглядів - 333

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину 11-ма нардепами «Слуги народу», які могли отримати по 30 тис. доларів хабаря


За інформацією прес-служби САП, підставою для порушення кримінального провадження стала інформація "Української правди".

 - За інформацією, оприлюдненої у засобах масової інформації, 11 народних обранців, які є членами парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики, нібито отримали по 30 тис. доларів США неправомірної вигоди за голосування проти законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні комітету Верховної Ради.

Зазначається, що відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Нардепам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування відповідно до ч. 7 ст. 214 КПК України проводитимуть детективи НАБУ, а процесуальне керівництво здійснюватиме САП.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок