Уночі 27 жовтня Україна перейде на зимовий час

По материалам Громадського
25.10.2019 · 09:24 · Просмотров - 618

У неділю, 27 жовтня, о четвертій годині ранку Україна перейде на зимовий час — годинник потрібно буде перевести на одну годину назад

Такий порядок переведення годинників визначений урядовою постановою «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року.

Нагадаємо, у березні 2019 року Європейський парламент проголосував за скасування практики переведення годинників з 2021 року. Це голосування не було останнім у питанні скасування переведення годинників, але підґрунтям для обговорення з країнами ЄС у межах підготовки остаточного закону. На сьогодні законодавство ЄС зобов’язує країни-учасниці переводити час в останню неділю березня й останню неділю жовтня.

Передбачається, що після скасування переведення годинників країни ЄС матимуть право самостійно вирішити, в якому часовому поясі бути.

У доповіді на користь відмови від переведення годинників зазначати, що наукові дослідження пов’язують зміни часу із захворюваннями серцево-судинної або імунної систем, оскільки вони переривають біологічні цикли. Також у документі були аргументи щодо того, що переведення годинника не сприяє енергозбереженню.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх