Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю "Kaskad" переможець Всеукраїнського конкурсу талантів

11.11.2019 · 15:49 · Просмотров - 654

25 танців, 118 медалей, 14 дипломів – результати участі Народного ансамблю естрадно-спортивного танцю "Kaskad" у Всеукраїнському фестивалі конкурс талантів "Diamant" м. Дніпро.

У Всеукраїнському конкурсі талантів взяли участь понад 1000 чоловік, серед них і 62 вихованці бердянського Народного ансамблю естрадно-спортивного танцю "Kaskad". На розсуд журі було представлено 25 номерів. Результат більш ніж вдалий:

  • два перших місця (середня група і соло Дубінець В.);
  • 9 других місць (соло Кожевіна М., соло Євдокименко, дует сестричок Баклажкових, дует старших Діанки і Насті, квартет старших, підготовча група, молодша група, старша група і змішана категорія);
  • 3 третіх місця (Чікіль В., Олейникова А., Убогова Л.) дівчинки себе показали дуже гідно!

Для нашої підготовчої групи, діткам якої 3-5 років - це був перший досвід виїзду ще й на такого рівня конкурс. Але вони дуже гідно виглядали! Багато діток інших колективів лякалися сцени, губилися ... Наші ж вихованц, так впевнено вибудовували малюнки і так старанно виконували елементи танцю, не забуваючи при цьому посміхатися, і навіть встигали, позувати для фотографій, що не змогло не викликати в журі розчулення і як результат - заслужене 2-ге місце. Конкуренція була сильною і гідною. Ми отримали колосальний досвід і масу позитивних емоцій, - розповідає педагог-балетмейстер Христина Дубінець.

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю "Kaskad" ЦКіД "Софіт" під керівництвом педагога - хореографа Павленко Я.Ю., педагога - балетмейстера Дубінец К.Ю., і педагога - репетитора Пархоменко С.В. висловлють подяку організаторам конкурсу та батькам вихованців, які завжди допомагають реалізовувати ідеї ансамблю.
Новости Бердянска
вчера, 7 августа, пятница
6 августа, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової
Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової

 25 июля - 09 августа

 9:00 - 18:00

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Календарь I-го круга чемпионата Бердянска по футболу
Календарь I-го круга чемпионата Бердянска по футболу

 22 июня - 14 августа

 18:30

 Стадион "Энергия" (Мелитопольское шоссе, 27)

Подробная афиша