Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю "Kaskad" переможець Всеукраїнського конкурсу талантів

11.11.2019 · 15:49 · Просмотров - 640

25 танців, 118 медалей, 14 дипломів – результати участі Народного ансамблю естрадно-спортивного танцю "Kaskad" у Всеукраїнському фестивалі конкурс талантів "Diamant" м. Дніпро.

У Всеукраїнському конкурсі талантів взяли участь понад 1000 чоловік, серед них і 62 вихованці бердянського Народного ансамблю естрадно-спортивного танцю "Kaskad". На розсуд журі було представлено 25 номерів. Результат більш ніж вдалий:

  • два перших місця (середня група і соло Дубінець В.);
  • 9 других місць (соло Кожевіна М., соло Євдокименко, дует сестричок Баклажкових, дует старших Діанки і Насті, квартет старших, підготовча група, молодша група, старша група і змішана категорія);
  • 3 третіх місця (Чікіль В., Олейникова А., Убогова Л.) дівчинки себе показали дуже гідно!

Для нашої підготовчої групи, діткам якої 3-5 років - це був перший досвід виїзду ще й на такого рівня конкурс. Але вони дуже гідно виглядали! Багато діток інших колективів лякалися сцени, губилися ... Наші ж вихованц, так впевнено вибудовували малюнки і так старанно виконували елементи танцю, не забуваючи при цьому посміхатися, і навіть встигали, позувати для фотографій, що не змогло не викликати в журі розчулення і як результат - заслужене 2-ге місце. Конкуренція була сильною і гідною. Ми отримали колосальний досвід і масу позитивних емоцій, - розповідає педагог-балетмейстер Христина Дубінець.

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю "Kaskad" ЦКіД "Софіт" під керівництвом педагога - хореографа Павленко Я.Ю., педагога - балетмейстера Дубінец К.Ю., і педагога - репетитора Пархоменко С.В. висловлють подяку організаторам конкурсу та батькам вихованців, які завжди допомагають реалізовувати ідеї ансамблю.
Новости Бердянска
сегодня, 27 марта, пятница
вчера, 26 марта, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке

 14 - 27 Марта

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша