Камери відеоспостереження виконкому зафіксували дивний випадок

По материалам пресс-службы исполкома
11.11.2019 · 17:30 · Просмотров - 8977

В Бердянську з 2018 року діє міська програма «Безпечне місто Бердянськ на 2018-2021 роки". В місті вже встановлено понад 50 камер відеоспостереження з необхідним програмним забезпеченням та устаткуванням.

Територіально розподілена система відеоспостереження є власністю Бердянської міської ради і забезпечує відеоспостереження за міськими об’єктами з масовим перебуванням людей (площі, вулиці та інші місця найбільш масового скупчення людей, транспортні засоби колективного використання, тобто потенційно криміногенні ділянки міста) з передачею оперативної інформації в центр управління Системою в приміщенні Бердянського відділу поліції ГУНП України у Запорізькій області. Вже неодноразово відеозаписи з камер допомагали у розкритті різних злочинів.

А на минулому тижні камери відеоспостереження виконкому зафіксували дивну поведінку чоловіка, який розкидав мертвих птахів на проїзжій частині біля входу у будівлю виконкому. Зазначимо, що звернень від мешканців міста в цей день з цього приводу до служб виконкому не надходило. Про даний факт було офіційно повідомлено Бердянській відділ поліції для притягнення винної особи до адміністративної відповідальності.
Новости Бердянска
сегодня, 6 декабря, пятница
вчера, 5 декабря, четверг
4 декабря, среда

Все новости Бердянска