Он вам не мэр!.. а міський голова

12.11.2019 · 12:25 · Просмотров - 2060

На засіданні Дня депутата міський голова Володимир Чепурний проявив супер принципову позицію і заявив, що не підпише проект рішення про приєднання до ініціативи ЄС «Угода мерів» через термін «мер»

Володимир Чепурний вже не вперше відзначається своєю принциповістю до визначення посад. Так, керівник міста зауважує, що в чинному законодавстві відсутній термін «мер», натомість має вживатись поняття міський голова. Так само це стосується і «губернатора» - відповідна посада, згідно чинного законодавства України, відсутня, існують голови обласних державних адміністрацій.

На засіданні Дня депутата Володимир Чепурний під час обговорення проекту рішення про приєднання до ініціативи Європейського Союзу з приводу енергоефективних міст України «Угода мерів» заявив, що не буде підписувати цей документ, адже в ньому є невідповідність чинному законодавству. В такий спосіб міський голова Володимир Чепурний акцентував увагу присутніх на недопустимість заміни понять – «міського голови» на «мера». За словами очільника Бердянська це калька з російського законодавства.

На перший погляд, здавалося б, все правильно говорить Володимир Павлович, але є одне «Але». Дивно, що таку ж принциповість Володимир Чепурний не проявив в 2015-му році, коли йому обирали головний передвиборчий лозунг – «Мудрий», «Енергійний», «Рішучий». Виходить, що пан Володимир сам скористався московитським терміном… І як, в такому разі, охарактеризувати сьогоднішню «принциповість» МЕРа?
Новости Бердянска
сегодня, 28 марта, суббота
вчера, 27 марта, пятница
26 марта, четверг

Все новости Бердянска