Вивільнювані працівники отримують професійні консультації від фахівців служби зайнятості

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
13.11.2019 · 16:38 · Просмотров - 388

Звільнення…. Хоч раз у житті з цією неприємною ситуацією стикалася кожна людина. Гештальт-терапевти радять розглядати звільнення як нову можливість для особистісного зростання, адже ми ніколи не зможемо випробувати щось нове, якщо не позбудемось від старого! Головне – наше відношення та готовність до змін.

12 листопада поточного року заступник директора, начальник відділу активної підтримки безробітних та провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості провели семінар для працівників Бердянської районної державної адміністрації, щодо яких заплановане вивільнення у зв’язку зі скороченням чисельності (штату) працівників.

Головною метою зустрічі була підтримка потенційно вивільнюваних працівників та інформування про соціальні гарантії та послуги державної служби зайнятості.

Під час семінару заступник директора Бердянського міськрайонного центру зайнятості Лариса Михайленко проінформувала присутніх щодо їх прав та деталей чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

У свою чергу фахівці відділу активної підтримки безробітних ознайомили присутніх з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких: підбір роботи, можливість професійного навчання або перепідготовки, можливість отримання ваучера для підтримання власної конкурентоспроможності на ринку праці, залучення до самозайнятості тощо.

Учасникам семінару наголосили, що звертаючись за допомогою у працевлаштуванні до фахівців служби зайнятості, гарантовано отримуєш всебічну психологічну та професійну допомогу.

Зустріч відбулась у форматі конструктивного діалогу, під час якого вивільнювані працівники мали змогу поставити питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування власної бізнес-справи.
Новости Бердянска
12 июня, пятница
11 июня, четверг
10 июня, среда

Все новости Бердянска