Замість новорічних подарунків – ремонти

14.11.2019 · 14:54 · Просмотров - 871

В цьому році в дитячих закладах освіти дітлахам не буде подарунків до Нового року за кошти міського бюджету. Натомість вивільнені кошти спрямували на ремонти та закупівлю обладнання для шкіл та дитсадків.

Заступник начальника відділу освіти Жанна Безродня під час сесії міської ради повідомила, що ремонти та закупівля обладнання для дитячих навчальних закладів проводитимуться за рахунок коштів, які планувалось спрямувати на закупівлю новорічних подарунків. Натомість депутат запропонувала батькам самостійно вирішити, що необхідно подарувати дитині в садочку.

Олександр Свідло зазначив, що такий підхід є абсолютно недопустимим, оскільки Новий рік одне з небагатьох свят, коли всі дітлахи очікують на новорічні дива.

Свидло Александр

З таким підходом ми скоро дійдемо до того, що на ялинці не можна вмикати гірлянди, так як необхідно економити електроенергію. Вважаю, що можна знайти можливість виділення коштів на ці потреби, а не економити на дітях. – зазначив депутат Олександр Свідло.

В підсумку депутати проголосували за розподілення коштів на ремонти та обладнання в дитячі освітні заклади. Таким чином, в поточному році від міста дітлахи подарунки не отримуватимуть.
Новости Бердянска
сегодня, 11 января, суббота
вчера, 10 января, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 11 Января

 14:30

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Афиша с 9 по 15 января
Афиша с 9 по 15 января

 09 - 15 Января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 80 до 90 грн. UAH

Подробная афиша