«Все убрать!» - Володимир Чепурний влаштував показовий «наганяй» комунальникам

19.11.2019 · 12:41 · Просмотров - 1381

Чергову апаратну нараду міський голова Володимир Чепурний розпочав з критики КП «Бердянськекотранс». Мер дав доручення сьогодні ж прибрати стихійні звалища в мікрорайонах

Чепурной Владимир

 - Іване Івановичу, - звернувся міський голова до заступника директора КП «Бердянськекотранс» Івана Шмаровоза, - а коли ми будемо наводити порядок по місту по стихійним звалищам? Вчора поїхав – подивився, контейнери прибрані, а поряд забагато сміття, як в нагірній частині, так і в Колонії… Їжджу кожного дня і бачу, що звалища лежать 3-4 дні, тому прошу посилити роботу. Сьогодні після обіду проїду і подивлюся, що зроблено за цей час.

На критику від міського голови Іван Шмаровоз зазначив, що вчора комунальники прибирали Слобідку, сьогодні працюватимуть в нагірній частині міста.

Відзначимо, що подібні критичні виступи міського голови вже стали систематичними. Тож, в черговий раз підкреслимо, влаштовуючи подібні «наганяї» підлеглим, Володимир Чеупрний критикує, в першу чергу, себе. Оскільки, як керівник міського господарства, він не зміг налаштувати роботу таким чином, щоб в місті проблеми в комунальному секторі були мінімально відчутними.

Знову ж таки, в черговий раз підкреслимо, містом, за 4 роки каденції нинішньої команди представників «корпорації», не зроблено жодних кроків для механізації праці комунальних служб. Зимове утримання пішохідних зон стало б значно якіснішим, якби в місті закупили спеціалізовану техніку; прибирання листви здійснювалось не вручну, а за допомогою відповідної техніки, яка успішно застосовується в приватних домоволодіннях та інших, більш прогресивних містах України; обрізане гілля не возили самоскидами, а подрібнювали відповідною технікою (одна з таких машин навіть є в комунальному господарстві) і так далі... Але в підсумку в черговий слухаємо «наганяї» від мера.

Тепер очікуємо «несподіваного» приходу «зими, як ніколи».