Бердянець отримає три роки в'язниці за прогул громадських робіт

По материалам пресс-службы прокуратуры
19.11.2019 · 15:37 · Просмотров - 988

Апаратом Бердянської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт за ч.2 ст.389 КК України (ухилення засудженого від відбування покарання у виді громадських робіт).

Так, неодноразово судимий 43 – річний житель міста Бердянськ який засуджений 06.09.2019 Бердянським міськрайонним судом Запорізької області за ст. 185 ч.1 КК України до покарання у виді 90 годин громадських робіт, у зв’язку з чим, він був попереджений Бердянським міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області  про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт та поставлення на облік.

Проте, засуджений без поважних причин, порушив графіки відбуття покарання, та не виходив на відпрацювання громадських робіт, та не відпрацював жодної години громадських робіт, призначених вироком суду.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, 19.11.2019 обвинувальний акт направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду

Санкція ч.2 ст.389 КК України передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. 

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
радник юстиції

Миколай Олександрович Васильєв
Новости Бердянска
вчера, 1 июля, среда
30 июня, вторник

Все новости Бердянска