Бердянці вшанували пам'ять Сурена Степанянца

21.11.2019 · 14:57 · Просмотров - 844

21-го листопада 1979 року помер керівник Бердянського дослідного нафтомаслозаводу – нині Азмол. Біля пам’ятного знаку видатному директору зібрались представники  громадськості, щоб вшанувати пам'ять Сурена Аванесовича

В мікрорайоні Азмол одна з центральних вулиць носить ім’я колишнього керівника нафтопереробного заводу, на його честь встановлено пам’ятний знак та розбито сквер. Через 40 років з дня смерті Сурена Степанянца досі пам’ятають і шанують.

За роки роботи Сурену Степанцу вдалося відновити завод в післявоєнні роки і зробити його одним з лідерів нафтопереробної промисловості колишнього Радянського Союзу. Саме завдяки Сурену Степанцу в місті з'явився мікрорайон з дитячим садом, школою, магазинами, будинком культури, налагоджено автобусне сполучення з центром (маршрут №5); облаштовано санаторій-профілакторій «Нафтохімік України».

В День смерті Сурена Аванесовича мешканці мікрорайону, колишні працівники державного підприємства і сьогоднішні очільники комерційного Азмолу, депутати та освітяни вшанували пам'ять керівника нафтомаслозаводу покладанням квітів до пам’ятного знаку на його честь. 
Новости Бердянска
вчера, 12 мая, вторник
10 мая, воскресенье
9 мая, суббота
8 мая, пятница

Все новости Бердянска