Бердянський зоопарк "Сафарі" відправив на волю п'ятьох левенят

10.12.2019 · 09:18 · Просмотров - 1383

9 грудня 2019 року відбулась відправка левів з бердянського зоопарку «Сафарі» в притулок для хижаків Love Lions Alive, що у Південній Африці.

Власники зоопарку звернулись до Благодійного фонду «Міжнародна організація Лоренса Ентоні», яка займається порятунком диких тварин з цирків та приватних зоопарків, з проханням передати тварин до Африки.

Після тривалих очікувань усіх необхідних документів, п’ять левів (4 самиці та 1 самець) нарешті відправляться до заповідника.

На заході були присутні заступник Міністра енергетики та захисту довкілля Роман Абрамовський, Посол Південної Африки Андре Йоганнес Гроеневальд, директор Міжнародного Благодійного Фонду Ентоні Лоуренса.

«Міністерство підтримує позицію, дикі тварини мають жити на волі», - наголосив заступник Міністра Роман Абрамовский.

Також повідомив, що це було гідне рішення, прийняте власниками зоопарку і тими людьми, які допомагали довести справу до завершення. Тварини будуть переселені до притулку, де зможуть вільно жити на території площею 25 га.

Заступник Міністра зазначив, що перевозять тварин на безоплатній основі, за сприяння Благодійного фонду «Міжнародна організація Лоренса Ентоні», та побажав левам гарної дороги і гарного життя.

Радник Міністра Олена Колтик від Мінекоенерго подякувала посольству Південної Африки за підтримку та за те, що погодились прийняти левів, які народилися в Україні, на африканській землі.
Новости Бердянска
сегодня, 3 апреля, пятница
вчера, 2 апреля, четверг

Все новости Бердянска