Твоє майбутнє – в твоїх руках!

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
18.12.2019 · 15:32 · Просмотров - 207

Сучасний світ розвивається та модернізується стрімголов, диктуючи нові правила, стандарти, тенденції та вимоги стосовно суспільства. Якщо бажаєш реалізувати себе успішно та стати компетентним, необхідно розвиватися всебічно щодня, щоб відповідати умовам сьогодення.

Саме з метою поглибити знання студентів щодо актуальних професій, ознайомити із сучасним ринком праці, активізувати увагу на побудові власної кар’єри, нагадати про права та обов’язки дітей як громадянина України, попередити молодь про можливі ризики при неофіційному працевлаштуванні та надати знання з інших правових аспектів 13 грудня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко разом з головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Бердянського міськрайонного центру з надання БВПД Вікторією Донцовою відвідали Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету.

Юлія Костенко розповіла студентам про існуючі джерела пошуку роботи, наголосила на необхідності мати резюме при працевлаштуванні, ознайомила студентів з дієвою самопрезентацією у вигляді відеорезюме та відкрила таємниці успішного проходження співбесіди.

Вікторія Донцова торкнулась правових аспектів з багатьох питань. Наприклад, цікаво було дізнатися про захист прав споживачів, що має право робити суспільство та за що понесе покарання, наголосила на ризиках неофіційного працевлаштування, зробила акцент на правах та обов’язках громадян України, які стосуються молоді. Підкріпила свою розповідь презентацією та методичним матеріалом.

Зустріч закінчилась бурхливим обговоренням нагальної теми, студенти продовжували ставити запитання, на які фахівці дали чіткі та змістовні відповіді.

 

Юлія Костенко,
провідний фахівець з профорієнтації.
Новости Бердянска
вчера, 18 мая, понедельник

Все новости Бердянска