Етику та поведінку Володимира Шаповалова "розібрали" на депутатській комісії

16.01.2020 · 17:10 · Просмотров - 2837

Керівника КП “Зеленгосп” і за сумісництвом депутата міської ради Володимира Шаповалова “розібрали” на засіданні депутатської комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності.

Причиною даного зібрання стало звернення громадської активістки Карини Максимової, яка вказала на некоректні висловлювання в її сторону з боку Володимира Шаповалова. Відзначимо, що в VII скликанні Бердянської міської ради етичність висловлювань депутата спеціалізована комісія оцінювала вперше.

Так, в своєму виступі активістка наголосила на двох принципових моментах — зневажливих висловлюваннях на її адресу з боку Володимира Шаповалова і повне ігнорування звернень громадян з приводу господарської діяльності комунального підприємства. Частина активістів підтримала позицію Карини Максимової, таку ж позицію зайняли представники провладного ЗМІ та депутат Ксенія Буханова. Натомість інші депутати — Тетяна Смолянінова, Тетяна Фурманова, Віталій Лола, представники профспілкового комітету “Зеленгосп” та голова комітету мікрорайону Колонія-Макорти Світлана Калиниченко висловились на підтримку Володимира Шаповалова. Заступник міського голови Григорій Горячов прямо заявив — у керівництва міста нарікань на роботу “Зеленгоспу” і його керівника немає.

Горячев

В результаті тривалого і емоційного обговорення комісія ухвалила рішення, що порушень етики в діях депутата Володимира Шаповалова не було, а з приводу зауважень по роботі комунального підприємства, впродовж місяця провести перевірки, детально обговорити з громадськістю і підвести результати на одному з засідань профільної депутатської комісії. Голова комісії Євген Георгієв закликав обидві сторони конфлікту знайти сили вибачитись один перед одним.

Георгиев на комиссии

Наостанок відзначимо, комунальне підприємство “Зеленгосп” і його очільник в провладному ЗМІ впродовж тривалого часу піддавались нищівний критиці і надавана інформація явно вирізнялась в негативну сторону в порівнянні з діяльністю інших установ комунальної форми власності. Хоча у мешканців міста за останні чотири виникало чимало запитань до “Бердянськводоканалу” і його керівника, до “Бердянсьекекотрансу” в цих ситуаціях провладний ресурс раз за разом виступав в ролі адвокатської фірми на стороні комунальників і представників влади. Утримуючись від оцінки діяльності “Зеленгоспу” і його керівника, до якого виникали запитання і у нашого видання, ситуація набула ознак відвертої “травлі” однієї людини, яка не є членом корпорації. Показово, що безпосереднє керівництво Володимира Шаповалова — начальник управління ЖКГ, профільний заступник та міський голова, які, власне, і визначають стратегію діяльності комунальників, з певних причин не фігурували в розслідуваннях працівників приватного медіахолдингу. Проблема далеко неоднозначна...
Новости Бердянска
сегодня, 23 марта, понедельник
вчера, 22 марта, воскресенье
21 марта, суббота
20 марта, пятница

Все новости Бердянска